Kurumsal


Akçay Gözde Tur
Eşsiz bir coğrafi konuma ve iklime sahip olan ülkemizin tarihi ve turistik değerlerini tanıtmak, sizlerin yeni yerleri keşfetmek gezmek dinlenmek ve eğlenmek gibi ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için Gözde Turizm Seyahat Acentası 2000 yılından beri deneyimli ve başarılı ekibiyle çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
 
Amacımız güvenli ve konforlu seyahat etmenin ayrıcalığını sizlere sunmaktır.
 
Bölgemizin yaz ve kış turizmine uygun olması nedeniyle, çalışma yelpazemizi bu yönde geliştirerek konuklarımıza renkli bir tatil geçirmeleri için hizmet ve seçenekleri sunmayı kendimize amaç edindik.Turizm sektöründe bizlerde güvenli,kaliteli hizmet ve profesyonel kadromuzla,yerimizi almaya çalışmaktayız. Siz değerli konuklarımıza en iyiyi ve güzeli sunmakla ,tatillerinizi,ve ihtiyaçlarınızı karşılamak bizler için  en güzel kazanç olacaktır.
 
 
Vizyonumuz
 
Akçay Gözde Tur olarak temel vizyonumuz, insana sınırsız hizmet, üretmede başarı sağlamaktır, Hizmet kalitesinde çağdaş normlara ulaşarak sektörümüzde öncü kuruluş olmayı sürdürmektir. Gerek teknolojik değişim bilgi ve donanım ile gerekse müşteri portföyümüzün bize verdiği güçle kendimize olan öz güven, serbest rekabete açık, uzman ve yenilikçi kadrolarımızla körfezimize hak ettiği hizmeti vermektir.
 
HİZMETLERİMİZ :
 
YURT İÇİ VE YURT DIŞI  UÇAK BİLET SATIŞLARI
YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTEL REZERVASYONLARI
FERİBOT BİLET SATIŞLARI
YURTİÇİ TURLAR YURT DIŞI TURLAR
GÜNÜBİRLİK  TURLAR
HAC VE UMRE SATIŞI
HAVA ALANI SERVİSLER
ÖZEL YAT GEZİLERİ
JEEP SAFARİ TURLARI
CRUİSE TURLARI
ÖZEL GRUP TURLARI
OKUL GEZİLERİ

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.gozdetour.com