EGE & ADRİYATİK Fiyat: 559 €'dan itibaren

Yunanistan-Hırvatistan-İtalya MSC Magnefica ile Ege & Adriyatik 7 gece

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL

İstanbul’dan MSC Magnifica***** Gemisi ile saat 16:30 da hareket.  (En geç saat 13:00 a kadar gemiye biniş işlemlerinin yapılması gerekmektedir)
 

2.GÜN DENİZDE

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleride sizleri bekliyor.

3.GÜN DUBROVNİK

Dubrovnik, Hırvatistan  saat  11:30da varış .Burada rehberinizin düzenleyeceği ekstra tur ile  Unesco’nun dünya mirası olan bu şehrin dar caddelerinde ve kale surları boyunca ilerleyerek Dubrovnik’in ihtişamlı tarihi sergilenmektedir. Şehrin içinde yürüyerek Asumption of Mary Katedrali’ni ve içindeki Venedikli ressamlar tarafından süslenerek boyanmış taştan başyapıtı hayranlıkla izleyeceksiniz. Meşe ağaçlarından oluşan koru üzerinde bulunan “Dubraka” şehrine bu isim Slavlar tarafından verilmiştir. Dubrovnik cumhuriyetinin Prens rezidansı ve Devletkonutu, Rector Sarayını haranlıkla izleyeceksiniz. Saray, Dubronik’te iki halk çeşmesi ve su şebekelerini yapan Napolili mimar Onofrio de la Cava tarafından Gotik tarzı ile inşa edilmiştir. 1317 yılında açılan Avrupa’nın en eski eczanesine ev sahipliği yapan ve şehrin en muhteşem manastırı olan St. Francis Manastırını yürüyerek gezeceksiniz. Yürüyüş sonunda, çevredeki en ilginç yerleri keyifle gezebilmeniz için kendinize ait zamanınız olacak  Gemimizin hareketi  saat 17:00da

4.GÜN VENEDİK

Venedik, İtalya  saat 09:00 varış Venedik'te rehberinizin düzenleyeceği ekstra tur ile  Tekneyle ünlü “Piazza San Marco”ya transfer; burada Venedik’in en önemli saraylarından biri olan eski Venedik Duka’ larının konutu olan Palazzo Ducale’yi rehber eşliğinde bir ziyaret edeceksiniz. Saray, 1309 yılında inşa edilmeye başlanmış ve 1424 yılında sonlandırılmış olup 1574 yılında bir yangın sonucu tahrip olmuştur. Sarayın yeniden inşa edilme çalışmaları orjinal Gotik stiline sadık kalınarak yapılmış ve 16. yüzyılda meşhur “Ponte dei Sospiri” hapishanesiile birleştirilmiştir. Rehberiniz eşliğinde sarayı keyifle gezecek ve içindeki salonların güzelliğine hayran kalacaksınız. Rehberiniz Basilika, San Mark’s Meydanı, ünlü “Ponte dei Sospiri” hapishanesi hakkında size bilgi verecek      Gemimiz saat 16:30 hareket

5.GÜN BRINDISI

Brindisi, İtalya  saat 13.00da varış. İtalya'nın Puglia Bölgesi'nde ayni ismi tasiyan Brindisi ilinin merkezi bir liman kenti ve bir komünü. Aynı zamanda Brindisi ilinin yönetim merkezidir. Adriyatik denizinin kıyısında yer alır. Yunanistan ve Ortadoğu'ya giden gemilerin uğradığı yolcu limanı vardır. Petrokimya ve hava taşıtları yapımı sanayisine sahiptir. Askeri filosu ve askeri üssü vardır. Gemimiz  saat 18:00 da hareket edecektir

6.GÜN KATAKOLON

Katakolon, Yunanistan  saat 08.00de varış  Rehberinizin ekstra olarak yapacağı bu turda limandan ayrılarak 19. yüzyılda Almanlar tarafından kazılmasına başlanan Olimpiya’yı ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Efsaneye göre Tanrıların Kral’ının isteği üzerine Yunanlıların imanını güçlendirmek için yaptırılmıştır. Zeus apınağı kalıntılarını, spor alanını, at meydanını ve de 40.000 izleyici kapasiteli stadyumu keyifle gezeceksiniz. Alışveriş için serbest zaman. Gemimizin hareketi  saat 13.00de

7.GÜN İZMİR

İzmir,  saat 09:00 varış Bu güzel şehri keşfetmeye yönelik bilgilendirici bir gezi olan bu ekstra  turda önce M.S. II yüzyıldan kalma seramiklerin sergilendiği Tarih ve Sanat Müzesi ziyaret edilecek. Bir sonraki durağımız, pek çok heykelin ve diğer yunan dönemi eserlerinin bulunduğu Arkeoloji Müzesi. Ardından tekne ile bu güzel Asya şehrinin merkezlerinden birisi olan Karşıyakaya’ ya geçilecek   Gemimizin hareketi saat 15.00de

8.GÜN İSTANBUL

İstanbul’a  07:30da varış ve gemiden iniş.

İPTAL ŞARTLARI

Aşağıdaki iptal şartları tur hareketine kalan gün adedini ve de toplam tur bedeli üzerinde kesilecek olan ceza miktarını belirtmektedir.

Kayıt tarihinden seyahat tarihine 77 gün kala 100.-euro kabin başı
76 gün -------- 60gün % 25
59 gün -------- 45 gün % 40
44 gün -------- 31 gün % 60
30 gün -------- 21 gün % 80
20 gün -------- 0 gün % 100

ÜYELİK ve ÇEŞİTLİ İNDİRİMLER

MSC KART ÜYELİK İNDİRİMLERİ
MSC Club indirimleri mevcut oranlarda vergi hariç rakam üzerinden uygulanmaya devam edilecektir.
Classic Kart üyeliği : kabin ücreti üzerinden %5 indirim
Silver Kart Üyeliği   : kabin ücreti üzerinden %8 indirim
Gold Kart üyeliği     : kabin ücreti üzerinden %10 indirim
Black Kart üyeliği    : kabin ücreti üzerinden %20 indirim

BALAYI İNDİRİMLERİ
Balayı indirimi sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için  % 10 olarak uygulanacaktır.  İndirimlere ilave olarak gemide süpriz ikramlar ve hoşgeldin kokteyli sunulmaktadır.  Kontenjan sınırlaması olmaksızın tüm sezon boyunca  geçerli indirim oranı % 5’dir. İndirimler vergi hariç  kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.
Balayı indirimleri nikah tarihinden itibaren 6 ay içerisinde başlayacak seyahatlerde geçerlidir. Seyahatten önce evlilik cüzdanının  kopyası istenecektir.

GENÇLİK İNDİRİMLERİ
Aynı Kabini paylaşan 18 ile 29 yaş arasındaki 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.
İndirim oranları : 
İç Kabinde  % 10   -   Dış kabinde  % 15    -   Balkonlu Kabin,Suite ve MSC Yacht Club Suitde   % 20
İndirimler vergi hariç  kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler sadece çift kişilik rezervasyonlarda  ve kabini paylaşan iki yolcunun da 18-29 yaşları arasında olması şartı ile geçerlidir.
Gençlik indirimleri  MSC Club indirimleri  ile birleştirilebilir. Yaş indirimlerinin uygulanabilmesi için konfirme aşamasında yolcu kimlik fotokopileri istenecektir.

65 YAŞ İNDİRİMLERİ
Aynı kabini paylaşan 65 yaş üstü 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.
İndirim oranları :  İç Kabinde  % 10   -   Dış kabinde  % 15    -  
Balkonlu Kabin,Suite veya MSC Yacht Club Suitde   % 20

65 yaş ve üstü indirimlerinde Dış  ve  Balkonlu kabin rezervasyonlarında ilave avantajlar:
*1 şişe Moet & Chandon şampanya
*Çikolatalı çilek
*2 hatıra kadehi
*Kaptanın kokteyline davet

İndirimler vergi hariç  kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler sadece çift kişilik rezervasyonlarda  ve kabini paylaşan iki yolcunun da 65 yaş ve üzeri olması şartı ile geçerlidir.
65 yaş üstü indirimleri  MSC Club indirimleri  ile birleştirilebilir. Yaş indirimlerinin uygulanabilmesi için konfirme aşamasında yolcu kimlik fotokopileri istenecektir.

Belirtilen indirimlerin geçerliliği ile ilgili öncelikle lütfen ofisimiz ile irtibata geçiniz. 

YENİLENEN KABİN KATEGORİLERİ

MSC Gemilerinde yeni kabin kategorileri sistemine geçilmiştir. Kategorilere göre ücretli ve ücretsiz servisler aşağıda belirtilmiştir.

BELLA  İç Kabinler geminin 8,9 ve 10. ve 11. katlarında; Dış Kabinler geminin 8. katında (görüş engellidir) ; Balkonlu Kabinler geminin 8. ve 9.ve 10 katlarındadır.

BELLA DENEYİM ÖZELLİKLERİ 
-Donanımlı kabin;
-Kabine kahvaltı (sadece 3,5 euro servis ücreti vardır. Sipariş edilen içecekler için % 15 servis bedeli uygulanır. Servis bedeli sezona ve saate göre değişiklik gösterebilir)
-Akşam yemeği oturum tercihi (restoran müsaitliğine göre) (Rezervasyon esnasında akşam yemeği oturum tercihini belirtecek ve bu beyan sisteme işlenecektir. Yemek oturumu konfirmesi, gemide chek-in işlemlerinden sonra yapılacak ve hangi oturumda konfirme olduğu yolcumuza belirtilecektir)
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe
-MSC Club üyeliği avantajları
-24 saat oda servisi ücretlidir
-16.kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş ücretlidir (18 yaş ve üstü misafirler) (günlük 15.-€) 
-Özel çocuk aktiviteleri ücretlidir
FANTASTICA  İç Kabinler geminin 11 ve 12. katlarında; Dış Kabinler geminin 5.ve 8. katında; Balkonlu Kabinler geminin 9.,10.11. ve 12. katlarındadır.
FANTASTICA DENEYIM ÖZELLİKLERİ
-Donanımlı kabin;
-Kabine kahvaltı (Sipariş edilen içecekler için % 15 servis bedeli uygulanır.)
-Akşam yemeği oturum önceliği (Rezervasyon esnasında akşam yemeği oturum tercihini belirtecek ve bu talep sisteme işlenecektir. Nihai konfirme check-in işlemleri esnasında cruise kartına işlenecektir. Yemek oturumlarında yolcuların tercihlerine öncelik verilecektir) 
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe
-MSC Club üyeliği avantajları
-Fitness ve Yoga derslerinde % 50 indirim
-Özel çocuk aktiviteleri 
-16.kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş ücretlidir (günlük 15.-€) (18 yaş ve üstü misafirler)
AUREA Balkonlu Kabinler geminin 12.ve 14. katlarında; Suit kabinler geminin 15.katlarındadır. 

AUREA DENEYIM ÖZELLİKLERİ 
-Donanımlı kabin;
-Kabine kahvaltı (Sipariş edilen içecekler için % 15 servis bedeli uygulanır.)
-Akşam yemeğinde restoranda özel ayrılmış alan ve esnek oturum saatleri (Servis saatleri içinde kendilerine ayrılmış özel bir bölümde diledikleri saatte yiyebilecektir.Servislerin başlangıç ve bitiş saatleri misafirin kabinlerine iletilecektir.)
-Yemekler esnasında limitsiz içecek (Cheers paketi) öğle ve akşam yemekleri esnasında şarap (2 beyaz şarap seçimi, 2 kırmızı şarap ve 1 rose), bira, meşrubat ve su
-Öncelikli check-in
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe
-MSC Club üyeliği avantajları
-Fitness ve Yoga derslerinde % 50 indirim
-SPA Paketi (30 dk Bali masajı, 10 dk solaryum) (Masaj sadece 18 yaş ve üzeri misafirler için)
-Buhar Banyosu
-Kabinlerde bornoz ve terlik
-Özel çocuk aktiviteleri
-16.kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş (18 yaş ve üstü misafirler)

GEMİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Değerli Misafirimiz,
MSC MAGNIFICA gemimizle yapacağınız İstanbul çıkışlı seyahatinizde dikkat etmeniz gereken ayrıntılar aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

Gemi hareket saati 16:30 olup, gemiye biniş işlemleri
Salıpazarı Limanından ( Tophane ) saat 11:00 - 13:00 arasında yapılacaktır.

Biniş esnasında hazır bulundurulması gereken evraklar aşağıda bilginize sunulmuştur:
* Geçerli Türkiye Cumhuriyeti Pasaportu (kontrol ediniz)
* Nüfus Cüzdanı
* Schengen Vizesi (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
* Varsa ikinci vatandaşlık pasaportu (çifte vatandaşlar konut fonu ödemez!)
* Varsa yurt dışında okuduğunu gösteren kimlik kartı
* Gemiye katılım belgesi (voucher)

Yabancı Uyruklu Vatandaşlar ;
* Pasaport ve varsa Türkiye'de geçerli ikametgah tezkeresi
Not: İkinci Vatandaşlık Pasaportu + İkametgah Tezkeresi , pasaportun ekinde kalmalıdır.
* Yurtdışı çıkış fonu banka dekontu, (yedi yaş üstü her T.C. vatandaşı yurtdışı çıkış fonu öder) Yurtdışı çıkış fonu ile ilgili banka dekontunuz mutlaka pasaportunuzun içinde bulunmalıdır.
 Not: Yurtdışı çıkış fonu limanda temin edilememektedir.

ÖNEMLİ NOT: KKTC vatandaşlarnın sadece kimliklerini kullanarak yurtdışına çıkmaları mümkün olmamaktadır. KKTC vatandaşlarının gemiye binişlerinde KKTC pasaportlarıyla birlikte Avrupa Birliği pasaportlarını da yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Bahsi geçen seyahatiniz ile ilgili gerekli olan kabin kartlarınız, gemi giriş işlemleri sırasında tarafınıza teslim edilecektir. Kabin kartlarınız seyahatiniz süresince gemiye giriş-çıkış işlemlerinizi gerçekleştirmekte de kullanılmaktadır. Pasaportunuz seyahat süresince gemi tarafından muhafaza edilecektir.

EKSTRA TURLAR

MSC Magnifica ile Ege & Adriyatik 2015

DUB02 – KONAVLE GELENEKLERİ VE DUBROVNİK (yaklaşık 4,5 saat) 
Konavle Vadisine yapacağımız otobüs yolculuğu sırasında, Adriyatik Denizi ve geleneksel köylerin güzelliklerini görme fırsatınız olacak. Küçük etnolojik bir kolleksiyonu da görebileceğimiz Novakoviç Ailesi’nin köy evine konuk olacağız. Burada doğada yürüyebilecek, hayvanları sevebilecek veya ağaçlardan meyve toplayarak, doğal güzelliklerin zevkine varma imkanınız olacak. Daha sonra geleneksel Dalmaçya kıyafetleri içindeki halk dansçılarının Dalmaçyalı müzisyenler ve şarkıları eşliğindeki gösterilerini izleyeceğiz. Yerel likör ve şarapları, füme jambon, ev yapımı ekmek ve peynirleri tadabileceksiniz. Dubrovnik’e dönüşte, eski şehir merkezinde yapacağımız rehberli kısa bir yürüyüşten sonra gezimiz son bulacaktır. Not: Eski şehirden gemiye dönüşünüzde, park alanında uzun kuyruklar olabilir. 
Yetişkin : 54 € Çocuk : 38 € 
VENEDİK (İtalya) GONDOL KEYFİ, ST MARKO & VENEDİK (TURK) ( yaklaşık 6,5 saat ) 
Türk yolcularımız için özel hazırlanmış bu turda Venedik kanallarında gondol keyfini yaşayacak, rehberlerimizin anlatımı ile Venedik şehrini keşfedecek, ve dar sokaklarda alışveriş yapmak için extra zamanınız olacak. 
Yetişkin : 85€ Çocuk : - € 
MURANO, GONDOL KEYFİ, ST MARKO & VENEDİK (TURK) ( yaklaşık 6,5 saat ) 
Türk yolcularımız için özel hazırlanmış bu turda önce yaklaşık 3 saat boyunca muhteşem Murano adasını keşfedeceksiniz. Daha sonra gidilecek olan Venedik'te gondol keyfini yaşayacak, rehberlerimizin anlatımı ile Venedik şehrini keşfedecek, ve dar sokaklarda alışveriş yapmak için extra zamanınız olacak. 
Yetişkin : 89€ Çocuk : - € 
KATAKOLON (Yunanistan) KAT01 - OLYMPİYA VE ALIŞVERİŞ (Yaklaşık 4 saat) 
Limandan ayrılarak 19.yy da, Almanlar tarafından kazılmasına başlanan ve halen büyük bir kısmı toprak altında olan Olimpiya antik kentini ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Efsaneye göre Yunan tanrıların kralı Zeus’un isteği üzerine inşa edilmiştir. Zeus tapınağı kalıntılarını, gimnazyumu, hipodromu ve 40.000 izleyici kapasiteli stadyumu keyifle gezeceksiniz. Tur sona ermeden, alışveriş için serbest zamanınız olacak. Yetişkin : 53 € Çocuk : 37 € 

NOT : YUKARIDA BELİRTİLEN KARA TURLARININ HERHANGİ BİRİNDE KATILIMCI SAYISI 12 - 29 KİŞİ ARASI OLMASI DURUMUNDA İKİNCİ BİR DİL İLE BERABER TÜRKÇE ANLATIMLI TUR ORGANİZE EDİLECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 VE ÜSTÜ OLMASI DURUMUNDA SADECE TÜRKÇE ANLATIMLI ÖZEL TUR DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 12 KİŞİ ALTINDA KALMASI DURUMUNDA İSE TÜRKÇE REHBERLİK VE TÜRKÇE ANLATIM HİZMETİ VERİLMEYECEKTİR. YUKARIDA BELİRTİLEN TUR İÇERİK VE FİYATLARI BİLGİLENDİRME AMACI İLE HAZIRLANMIŞ OLUP, İÇERİK VE FİYATLARININ SON TEYİDİ GEMİDE ALINMALIDIR. TUR İSİMLERİNDE "(TURK)" İBARESİ İLE BELİRTİLMİŞ OLAN KARA TURLARI, TÜRK YOLCULARI İÇİN DEĞİŞTİRİLMİŞ OLUP KATILIMCI SAYISININ EN AZ 30 KİŞİ OLMASI DURUMUNDA "ÖZEL OTOBÜS İLE" DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 KİŞİDEN AZ OLMASI DURUMUNDA REHBERİMİZ GEMİDEKİ ALTERNATİF TURLARI ÖNERECEKTİR

MSC MAGNIFICA

Yolcu kapasitesi: 3013 kişi
Personel: 1027 kişi
Uzunluk: 294 m
Tonaj: 93.330 grt
Hız: 23 knots 
Yolcu katları: 8 adet

Gemide, Havuzlar,Mini golf, tenis kortu, disko,çocuk kulübü, video oyunları salonu, güzellik salonu,yoga, jimnastik, solaryum, tiyatro, sinema, casino, kütüphane, kağıt oyun salonu, sanat galerisi, internet kafe Alış-veriş mağazaları, sushi bar, sağlık merkezi, jogging parkuru.

İÇ KABİN

Klima, İki tek kişilik yatak (istendiğinde çift kişilik yatağa dönüştürülebilir, engelli yolcu kabinleri dışında), Duşlu banyo , TV, telefon , Kendi dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlantı (fiyata dahil değildir), Mini bar, Kasa 2 alt yatak + 2 üst yatak, TV, Saç kurutma makinası, Telefon, Radyo2 alt yatak + 2 üst yatak, TV, Saç kurutma makinası, Telefon, Radyo

DIŞ KABİN

Dış kabin (15 m² ), Klima, İki tek kişilik yatak (istendiğinde çift kişilik yatağa dönüştürülebilir, engelli yolcu kabinleri dışında), Duşlu banyo, TV, telefon, Kendi dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlantı (fiyata dahil değildir), Mini bar, Kasa

BALKONLU KABİN

Balkonlu kabin (17,8 m² ), Klima, İki tek kişilik yatak (istendiğinde çift kişilik yatağa dönüştürülebilir, engelli yolcu kabinleri dışında, Duşlu banyo, TV, telefon, Kendi dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlantı (fiyata dahil değildir, Mini bar, Kasa

SUIT KABİN

Özel balkonlu suit (25 m² , Klima, İki kişilik yatak (istenirse iki tek kişilik yatağa dönüştürülebilir), Geniş gardrop, Küvetli banyo, TV, telefon, kendi dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlantı (fiyata dahil değildir), Mini bar, Kasa

ENGELLİ KABİN

ENGELLİ KABİN Engelli Kabin (21 m 2 ), Klima, İki tek kişilik yatak, Duşlu banyo, TV, telefon, Kendi dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlantı (fiyata dahil değildir), Mini bar, Kasa

WEB SİTESİ

http://www.msccruises.com.tr

GEMİ ŞİRKETLERİ GENEL İPTAL ŞARTLARI

Gemi şirketlerinin iptal şartları şirketlere göre değişiklik göstermektedir.

MSC Cruises (İstanbul ve İzmir kalkışlı turlarda)

Kayıttan itibaren: 76 gün kalatoplam tutarın %15
76 gün: 60 gün kalatoplam tutarın %25
59 gün: 45 gün kala toplam tutarın %40
44 gün: 31 gün kala toplam tutarın %60
30 gün: 21 gün kala toplam tutarın %80
20 gün: 0 gün kala toplam tutarın %100

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*MSC Magnifica gemisinde  7 gece – 8 gün tam pansiyon konaklama
*Liman vergileri
*Türkçe rehberlik hizmeti
*Gemi personeli servis ücreti (günlük 8,5 euro)
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Schengen Vizesi 120 Euro (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir)
*Gemide alınacak olan her türlü içecekler (Su dahil)
*Gemide yapılacak şahsi harcamalar (telefon, internet, kuru temizleme, doktor, vs)
*Limanlardaki Ekstra Turlar
*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

Önemli : 10 yıldan eski olmasına rağmen halen süresi olan yeşil pasaportların 24 Kasım 2015 tarihine kadar kullanabileceği öngörülse de bu tip pasaportların bazı ülkelere girişi engellenmektedir.Seyahat öncesi gideceğiniz ülkenin ilgili Konsolosluk ve Büyükelçiliklerine danışılmasını tavsiye ederiz.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.gozdetour.com