BUDAPEŞTE Fiyat: 199 €'dan itibaren

Budapeşte Pegasus Havayolları 3 gece 4 gün 3 otel

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1. GÜN İSTANBUL - BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 457 nolu tarifeli seferi ile saat 09:40'da Budapeşte’ye hareket, saat 11:00'de varış. Havalimanına inişimizi takiben Budapeşte şehir turu. Görülecek yerler:Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü ve şehrin diğer önemli yerleri... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2. GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Esztergom & Visegrad & Szentendre Gezisi ve akşamki Borkatakomba Çigan Gecesi turlarına katılma imkanı.  Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bratislava & Viyana turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4. GÜN BUDAPEŞTE - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları PC 458 nolu tarifeli seferi ile saat 11:40'da İstanbul’a hareket, saat 14:45'de varış ve turumuzun sonu.

NOT

Promosyon paket
Rezervasyon sonrasında uçak biletleri kesilecektir.
İptal ve değişiklik yoktur.
Tur infosu, hareket tarihinden 2 - 3 gün öncesinde misafirlerimize iletilecektir.
3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.

EKSTRA TURLAR

ÇİGAN GECESİ 45 EURO

Şarapları ve şarap mahsenleri ile ünlü olan Borkatakomba bölgesindeki restaurantta önce dünyanın en büyük şarap fıçısını görecek ve sonra restauranta geçeceğiz. Çigan müziği eşliğinde folklorik dansların ve zaman zaman sizlerinde katılacağı showların yapıldığı Macar restoranında geleneksel yemekler ve şarap ile eğlence dolu bir Macar gecesi

Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + Limitsiz İçecek + Rehberlik

Münferit Budapeşte paketlerinde ekstra tur fiyatları :

1 - 3 kişi : 55 EUR
4 - 5 kişi : 50 EUR
6 - 10 kişi : 45 EUR

 

ESZTERGOM VISEGRAD SZENTENDRE 60 EURO

Esztergom: Macaristan’ın ilk başkenti ve Roma Kilisesi'nin merkezi olan Estergom’da Macaristan’ın en büyük kilisesi ve başpiskoposluk merkezi olan Estergom Bazilikası ziyaret edilecektir. Aynı tepede bulunan ünlü Estergom Kalesi şu anda Estergom’un tarihini anlatan buluntular, freskler, haritalar, araç-gereçler ve silahların sergilendiği bir müzedir. Burada 16. ve 17.yy’lardaki Osmanlı hakimiyetinden kalma izleri de görmek mümkündür. Kale ve Bazilika’nın bulunduğu tepeden bakınca batı-doğu istikametinde akan Tuna nehri ve nehrin hemen karşısında yer alan Slovakya toprakları görülmektedir.

Visegrad: Esztergom'dan sonra Renaissance restaurantta alınacak öğle yemeğinin ardından Tuna nehrinin en güzel manzaralarından biri VISEGRAD tepesinden seyredilecektir.

Szentendre: Sanatçılar kasabası olarakta bilinen; dar, dolambaçlı sokakları ve mimarisi ile tipik Akdeniz kasabası havasını yansıtır. Günümüzde Szentendre, Tuna Bandı olarak adlandırılan yazlık bölgenin başlangıcı olarak Budapeşte'lilerin yazlık evlerinin olduğu kesimdir. Çok sayıda kilisenin bulunduğu kentte sokak kahvelerinde oturmak yada otantik dar sokaklarında yürüyüş yapmak çok keyiflidir. Macaristan'ın en çok turist çeken yerlerinden olan SZENTENDRE bu nedenle alışveriş cenneti haline gelmiştir. Elişi örtüler, porselen - cam eşyalar, şarap, oyuncak bebekler, folklorik kostümler ve ahşap hediyelikler satan onlarca dükkan vardır.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Öğle Yemeği + Limitsiz İçecek + Müze Girişi + Rehberlik

Münferit Budapeşte paketlerinde ekstra tur fiyatları :

1 - 3 kişi arası: 100 EUR
4 - 5 kişi : 80 EUR
6 - 10 kişi : 75 EUR

 

TUNA’DA TEKNE TURU 30 EURO

Kıyılarında Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi sayılan Tuna Nehri'nde 1 saatlik tekne gezisi sırasında ikram edilen içkilerinizin tadına bakarken en güzel fotograflarınızı çekebilirsiniz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + 1 İçecek + Rehberlik

 

VİYANA & BRATİSLAVA ŞEHİR TURLARI 90 EURO

Görülecek yerler; Opera Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Burg Theatre, Tarihi Şehir Meydanı, Üniversite, Schönbrunn Sarayı, Belverdere Sarayı, Vitov Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ve şehrin diğer önemli yerleri ve Slovakya'nın başkenti Bratislava şehir turu... 

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

Not: Öğle yemeği tur ücretine dahil değildir. Katılım sayısı doğrultusunda gerçekleşir.

OTELLER 

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

IBIS AERO

IBIS HEROES SQUARE

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) - Budapeşte - İstanbul (SAW) uçak biletleri

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri, Sabiha Gökçen havalimanı yer hizmetleri

·         Özel otobüslerimiz ile Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

·         Seçilen kategori otelde 3 gece oda +  açık büfe kahvaltı konaklama

·         Panoramik Budapeşte şehir turu (Müze girişlerini içermez)

·         Tüm Tur boyunca PRONTOTOUR Profesyonel rehberlik hizmetleri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası  (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

·         KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Macar Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 85 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Ekstra turlar  (ekstra tur günleri değişebilir)

·         Ekstra tur fiyatları münferit paketlerde farklı uygulanmaktadır.

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com