NAPOLİ TURU Fiyat: 379 €'dan itibaren

İtalya Napoli Atlasglobal Havayolları 3 Gece 4 Gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - NAPOLİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 08:20 'de  Prontotour kontuarında buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Atlasglobal Havayolları KK 405 sayılı özel seferi ile saat 10:20'de  Napoli’ye hareket.11:35 'te İtalya'nın 3. büyük kenti ve pizzanın doğduğu sehir olan Napoli'ye varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüzle havalimanından hareket ederek panoramik Napoli şehir turumuza başlıyoruz ; bu turumuzda Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesigörülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde otelimize varış ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle küllerin altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2.GÜN NAPOLİ(AMALFI-POSITANO-SORRENTO)

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Amalfi-Positano-Sorrentoturumuza katılabilirler. Bu turumuzda daracık sokakları, yemyeşil ve çiçeklerle bezenmiş meydanları, lüks otelleri ile İtalya'nın en romantik ve aşk kokan şehirlerinden biri olan Sorrento'yu gezerek Amalfi kıyılarının doğal  güzelliklerini görme fırsatı bulacagiz. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN NAPOLİ (ROMA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek Roma turumuza katılabilirler. Roma şehir turumuzda; Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuele Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti, St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

4.GÜN NAPOLI - (CAPRI) - ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak  Capri adası turu yapılacaktır. Napoli körfezinin açıklarında bulunan Capri Adası , dünyevi zevklerin somut hali olarak İtalyan zenginlerinin ve Dünya jet sosyetesinin uğrak yeri olmuştur.Limon kokulu bu akdeniz adasını gezerken rengarenk sokakları,muhteşem manzaları ile sıradışı bir gün geçirme imkanı bulacaksınız.Tur sonrası Napoli Havalimanı’na transfer. Bilet , bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Atlasglobal Havayolları KK 406 sayılı özel seferi  ile saat 19:50 'de İstanbul’a hareket.22:55 'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

CAPRI ADASI TURU (NAPOLI'DEN) 80 EURO (02-12 YAŞ 60 EURO)

İtalya ve Avrupa’nın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Capri’nin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + feribot

POMPEI TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

ROMA TURU 100 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

İtalya'nın en güzel şehirlerinden Roma şehir turunda; Collosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuel Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St.Pietro Katedrali görülecektir.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + San Pietro girişi + kulaklık

Napoliden Amalfi-Positano-Sorrento Turu 70 Euro ( 02-12 yaş 35 Euro )

Amalfi  şehri ve kıyıları 2.Dünya Savaşında müttefiklerin İtalya 'da karaya çıktıkları yer olarak tarihteki yerini almıştır.Şehrin kıyısında bulunan şirin evler ve evlerin arkasında ki meydan da merdivenlerle çıkılan büyük , gösterişli bir kilisesi ve kalabalık meydanı ile dikkat çekicidir.Positano dağların arasında ki vadide denize doğru yamaçlarda kurulmuş olan akdenizin en güzel kasabalarından biridir.Yamaçların üzerine kurulmuş olan evlerin güneşe göre değişen muhteşem manzaralarıyla kendinizi masal diyarında hissedeceksiniz.Kuruluşu antik çağlara dayanan Sorrento ortasından geçen yolla beraber günümüzde yeni ve eski şehir olarak iki bölümde falezlerin üzerinde yükselmektedir.Yüzlerce merdivenlerden oluşan daracık sokalarıyla ilgi çekici bir akdeniz şehridir.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

OTELLER 

Hotel Domitiana Vb. / Napoli

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Atlasglobal  Havayolları özel seferi  ile İstanbul ( Sabiha Gökçen ) / Napoli / İstanbul ( Sabiha Gökçen ) gidiş - dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Napoli de belirtilen kategori vb. otelde toplam 3 gece continental kahvaltı dahil konaklama

·         Havalimanı - Otel - Havalimanı transferi

·         Yarım günlük panoramik Napoli şehir turu

·         Prontotour profesyonel rehberlik hizmetleri

·         Havalimanı güvenlik ve yer hizmetleri vergisi

·         Konaklama vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         Fiyatlarımıza K.D.V. dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  110 EURO ( Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Yurt dışı çıkış harcı ( İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz.)

·         Ekstra turlar

·         Ören yerleri giriş ücretleri

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ ( Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. ( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup standart yataklardan küçüktür.
** Grup continental kahvaltıları ayrı salonda verilebilir.
** Uçak saatine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com