ROMA-FLORANSA-VENEDİK TURU Fiyat: 449 €'dan itibaren

İtalya Roma,Floransa,Venedik Türk Havayolları/Freebird Havayolları 4 Gece 5 gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN - İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Prontotour yetkilileriyle saat 08:30'da buluşma. Bilet ,bagaj  ve gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları TK1837 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:50'de  Roma’ya hareket.Varışımıza takiben panoramik Roma şehir turunda;İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St.Pietro Katedrali ve meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme.Serbest zaman.Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Roma gece turu. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

2.GÜN - ROMA (NAPOLI - POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Napoli-Pompei turu düzenlenecektir.ipik İtalyan Şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman . Geceleme otelimizde

3.GÜN ROMA - FLORANSA - MONTECATİNİ

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa'ya varışımıza istinaden yapılacak panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

4.GÜN MONTECATINI - VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası Venedik’e hareket (254 km). Venedik'e varışın ardından yapılacak Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu edenler rehberiniz düzenleyeceği ekstra olarak Gondol gezisine katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

5.GÜN VENEDİK -VERONA- ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması.Rehberimizin belirleyeceği saatte Verona Havalimanına transfer.Bilet,bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile İstanbul'a hareket. Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

NAPOLİ & POMPEİ TURU 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

Antik Roma İmparatorluğunda insanların taşlaştığı geçmişe yolculuk. Turumuzun ilk durağı, ünlü sanatçılara ilham kaynağı olmuş Napoli, Akdeniz tipi balkonları, Santa Lucia sahilleri ve İspanyol dönemi tarihi binalarıyla sizleri keyifli bir zaman yolculuğuna taşıyacak. Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

GONDOL TURU 25 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

(Min 6 kişi)

PISA & SIENA & SAN GIMIGNANO TURU 90 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

İtalya’nın en önemli sembolü , eğikliği 5,5 metreyi bulmasına rağmen, hala ayakta durması mucize kabul edilen, meşhur Pisa kulesinin görülmesi. Daha sonra İtalya’nın en tipik kasabası olan dünyaca ünlü Palio yarışlarının yapıldığı ve Ortaçağın günümüze en güzel şeklide yansıdığı Siena kentinin gezilmesi. Ardından Roma İmparatorluğu zamanında konumu itibariyle tepede bulunmasından dolayı garnizon olarak kullanılmış bu şirin, etrafı surlarla çevrili yerin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

AKŞAM YEMEKLİ ROMA GECE TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Yemeğimizi alacağımız restaurantda Antik Roma dönemine ait kostümler ve italyan şarkıları eşliğinde akşamın tadını çıkardıktan sonra Roma’yı bir de ışıklandırılmış haliyle görüp içki içilebilecek en keyifli meydanlarında zaman geçirme fırsatı yakalayacağız ve  Roma'da bir gecenin tadını çıkaracağız.
Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Akşam Yemeği ( Müzik Eşliğinde) + Rehberlik
Menü: Sebze çorbası, domates soslu makarna, tavuk,dana ve kuzu eti , patates, tiramisu, 0.5 lt su ve 1 alkolsüz içeçek ve ya 1/2 litre şarap

Önemli Not:

Ekstra turlar minimum 15 kişi katılımı ile gerçekleşebilmektedir. 15 kişinin altındaki katılımlarda maliyetler dolayısı ile ekstra ücret talep edilebilir.

OTELLER 

Hotel Giotto vb. / Roma

Hotel Montebello vb. / Floransa ( Montecatini)

Park Hotel vb. / Venedik

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Türk Havayolları ile İstanbul - Roma gidiş ekonomi sınıf uçak bileti

·         Özel Havayolları ile Verona - İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

·         Roma'da 2 gece 3* yarı merkez otelde continental kahvaltı dahil konaklama

·         Floransa'da (Montecatini bölgesinde ) 1 gece 3*  yarı merkez otelde continental kahvaltı dahil konaklama

·         Venedik'te Noventa veya San Dona bölgesinde 1 gece 4* otelde oda continental kahvaltı konaklama

·         Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

·         Yarım günlük panoramik Roma, Floransa, Venedik şehir turları

·         Prontotour profesyonel rehberlik hizmeti

·         Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         Konaklama vergileri

·         Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  110 EURO( Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)www.prontotour.com/Others/Visa.aspx

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Ekstra turlar ve ören yerleri giriş ücretleri

·         Öğle ve akşam yemekleri, otel ekstraları

·         Dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatakdır.
** Grup turlarında Avrupa'daki oteller gruplara ayrı kahvaltı salonu verebilirler.
** Grup kahvaltı içeriği münferit kahvaltıdan farklılık gösterebilir
** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

·Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir . 15 kişinin altında katılım olması halinde fiyatlar artış gösterir

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com