BENELUX-PARİS (İZMİR ÇIKIŞLI) Fiyat: 499 €'dan itibaren

Hollanda-Fransa-Lüksemburg-Belçika Benelüks & Paris SunExpress Havayolları 7 Gece 8 Gün İzmir Çıkışlı

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İZMİR - DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 09:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sunexpress Havayolları XQ958 seferi ile saat 11:30'da Düsseldorf'a hareket. Yerel saat ile 13:55'de varışımızın ardından, havalimanında bekleyen özel otobüsümüzle Düsseldorf panoramik şehir turu için hareket. (Şehir turu otobüs içinden panoramik olarak yapılır.) Königsallee etrafında yapacağımız şehir turu sonrası Lüksemburg'a devam ediyoruz (230 KM). Lüksemburg varışımıza istinaden otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN LÜKSEMBURG - PARİS (LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve ardından Lüksemburg panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir turu sırasında Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından paris'e hareket  (360 KM). Varışımızı takiben yapılacak panoramik olarak yapılacak Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Lido Show Turu'na katılabilirler. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PARİS (PARİS KOMBİNE - PARIS BY NIGHT)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eifell Kulesi, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılma imkanı. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Turu'na katılabilir.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

4.GÜN PARİS (DISNEYLAND - LOUVRE MÜZESİ VE SEINE NEHIR TURU)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilenDisneyland Turu'na veya yine ekstra olarak düzenlenecek Louvre Müzesi ve Seine Nehir Turu'na katılabilirler.  Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.GÜN PARİS - (BRUGGE TURU) - BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (310 Km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Brugge turumuzun ardından Brüksel'e hareket ve yapılacak panoramik şehir turumuzda;Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz.  Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BRÜKSEL - AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Amsterdam'a hareket (200 KM). Amsterdam'a varışımıza istinaden panoramik Amsterdam şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM - GRAND HOLLAND)

Sabah kahvaltısının ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turuve/veya Grand Holland Turu'na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

8.GÜN AMSTERDAM - İZMİR

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından rehberimiz tarafından verilecek saatte Amsterdam Havalimanı'na hareket.  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sunexpress Havayolları XQ945 sefer sayılı uçağı ile 19:50'de İzmir'e uçuş ve yerel saate göre 00:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanına varış, turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

BRUGGE VE TEKNE TURU 45 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

Bu turumuzun en güzel anlarını yaşayacağınız ve ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’ adlı kitapta yer almış muhteşem bir ortağ çağ masalının içinde olmaya hazırmısınız? 2002 yılında Avrupa’nın kültür başkenti seçilen Bruges; Aynı zamanda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılmakta. Ortaçağdan bugüne kadar orijinalliğinden hemen hemen hiçbir şey kaybetmemiş bu masal şehri hep beraber tanırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Kuğular ile dolu kanallar, manastırlar, Bruge’e özgü ortaçağ evleri ve muhteşem çevre düzeni … Ayrıca bu güzel şehirde rahibelerin el yapımı leziz çikolataları tadıp, gene rahibeler tarafından el yapımı dünyaca ünlü dantellerinden satın alabileceğiniz gibi Markt meydanındaki cafelerde keyifli anlar geçirebileceksiniz. Turumuzun içerisinde yapacağımız yarım saatlik Brugge Tekne turu ile kanalları ve tarihi binaları daha yakından inceleme fırsatı buluyoruz.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Rehberlik + Tekne

LIDO SHOW 125 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

Işıklar şehri Paris’in gece yaşamında Lido’nun yeri başkadır. Otelimizden hareket ile dünyanın en ünlü şovunu izlemeye gidiyoruz. Muhteşem görsel efektler,sahneler,kostümler ve danslar yarım şişe şampanya eşliğinde sizleri bekliyor. 
**Show 23:30 da başlamaktadır.Tur Paris'te kalınan sürece içinde her gün min. 6 pax ile yapılabilir.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Giriş Biletleri + Rehberlik(gidiş-dönüş transfer esnasında)

** ÖNEMLİ NOT : LİDO ARALIK 2014 - MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA KAPALIDIR. BU TARİHLERDE LİDO EKSTRA TURU GERÇEKLEŞTİRİLEMEZ. TARİHLERDE BİR DEĞİŞİKLİK OLURSA TEKRAR BİLGİLENDİRİLME YAPILACAKTIR. **

PARİS KOMBİNE TURU 65 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Eiffel Kulesi,Notredame Katedrali,Luksemburg Bahçeleri,Montmartre&Sacrecoeur... Tarihi ve şehir planlaması ile ünlü aşıklar şehri Paris’de en önemli yapılarını bu turumuzda keşfetme imkanımız oluyor. 1889 tarihinde bu şehirde düzenlenen dünya fuarı için yapılan Eiffel kulesi ilk ziyaret edeceğimiz yapı. Kulenin ikinci katına çıkıp eşsiz Paris manzarasını seyrettikten sonra, Paris şehrinin tarihte ilk kurulduğu Cite adasına geçiyoruz. Victor Hugo’nun ölümsüz eseri Notre Dame de Paris’in ilham kaynağı olan katedral gotik mimari tarzının en muhteşem örneklerinden. Napoleon dahil bir çok Fransa kralının’da taç giyme törenine ev sahipliğini yapan bina günümüzde halen ibadete açık ve en çok ziyaret edilen yerlerden. Etkileyici Gül pencereleri,heykelleri ve tarihi hikayeleri ile sizleride mutlaka etkileyeceğini düşünüyoruz. Notre Dame sonrasında Fransa senatosunun da bulunduğu Lüksemburg bahçelerine gidiyoruz. 1612 yılında, Médicis ailesinden Marie de Médicis'nin hükümdarlığın zamanında yapılan bahçe, Paris'lilerin, öğrencilerin, gezitiye çıkanların tercih ettikleri bir buluşma mekanı olmakla beraber tüm dünyadan ziyaretçilerin de dikkatini çeker. Turun devamında dünyanın ilk free shop olma özelliğine sahip olan Benlux Duty Mağzası'na gidiyoruz. Son olarak Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso,Henry Toulouse Lautrec,Dalida,Vincent Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa funiküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen SacreCoeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin ilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan Cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Rehberlik

+ Eiffel Kulesi Girisi

PARİS BY NIGHT TURU 25 EURO (02-12 YAŞ 12 EURO)

Paris’i bu turumuzda daha farklı tanıma imkanımız oluyor. Champs Elysees, Concorde Meydanı, Opera, Louvre Müzesi ve daha birçok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görülme imkanı buluyoruz.Trocedaro meydanında yada yakın çevrede Eiffel kulesini seyredip, fotoğraf molası verdikten sonra unutulmaz hatıralar ile turumuzu sonlandırıyoruz.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Rehberlik

DISNEYLAND ÇİFT PARK TURU 100 EURO (02-12 YAŞ 95 EURO)

Otelimizden hareket ile dünyanın en güzel hayal şehrine gidiyoruz. Main Street ve 19.yüzyıl Amerikan Kasabaları, serenat yapan berberler, Disney kahramanlarının geçit töreni… Frontierland'da başı boş bir maden trenine binip maden kuyuları ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacagiz... Daha sonra teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan karayip Korsanlarını izleyeceğiz. Dileyenler zaman makinesi ile zaman içinde bir yolculuk veya yıldız savaşlarına bizzat katılarak ya da uzay gemisine binerek aya kadar ulaşabilecekler… ve daha niceleri … Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alış veriş butiği …

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Giriş Biletleri + Rehberlik(gidiş-dönüş transfer esnasında, park içi değildir.)
 

LOUVRE MÜZESİ & SEINE NEHİR TURU 100 EURO

Dünyanın en önemli sanat koleksiyonlarından birine sahip ve Ortaçağa kadar uzanan geçmişi olan Louvre Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Helenistik çağdan Milo Venüsü, Michel Angele'dan Ölen Köle ve tabii ki Leonardo Vinci'den Mona Lisave nice ünlü eserleri görme imkanını buluyoruz. Devamında Seine Nehrinde bir gezinti yapıyoruz.
*** Müze Salı günleri kapalı olduğu için, tur günü program akışına göre değiştirilebilir.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Müze Giriş Bileti + Rehberlik + Tekne Bileti

MARKEN & VOLENDAM - GRAND HOLLAND TURU 120 EURO (02-12 YAŞ 65 EURO)

MARKEN&VOLENDAM: Mutlaka görmenizi önerdiğimiz bu turumuzda ilk olarak 1955 yılında ana kara ile bağlantısı yapılan Marken adası ile başlıyoruz. Bu şirin adanın içinde yapacağımız yürüyüşün ardından limanda serbest zamanımız oluyor. Sonrasında limandan hareket edecek teknemiz ile Kuzey Denizi'ni geçerek Volendam Kasabası'na varıyoruz. Bu tipik Hollanda Kasabası'nda çok ucuza hediyelik eşyalar alabileceğimiz gibi, kuzey denizinin leziz deniz ürünlerini tatma imkanı bulabiliyoruz. Volendam gezisi sonrası burada bekleyen aracımız ile lezzetli ve meşhur Hollanda Peynirleri'nin nasıl yapıldığını görebilmek, tatlarına bakabilmek vede alışveriş için Volendam'dan hareket ediyoruz. 
GRAND HOLLAND: Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a gidiyoruz. Panoramik olarak yapacağımız şehir turumuzda, Euromas kulesi,Eski Liman bölgesi,Holland America binası,Erasmus köprüsü,William köprüsü ve Kübik evler göreceğimiz yerler arasında olacak. Rotterdam sonrası Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan seramik ve çömlekleri ile ünlü Delft şehrine geçiyoruz. Bu şehirde vereceğimiz serbest zaman ardından ülkenin gizli başkenti olan Lahey (Den Hague) şehrinde; Parlemento binası, Kraliçenin sarayı ve Lahey adalet divanını görüp, ünlü Mestag müzesini ziyaret ediyoruz. Dönüş yolumuzda kuzey denizi kıyısında bulunan Schevinegen’de fotoğraf molası veriyoruz. 

Dahil olan hizmetler; Ulaşım (Marken-Volendam arası ulaşım tekne ile) + Mestag Müze Girişi + Rehberlik

MARKEN & VOLENDAM TURU 45 EURO (02-12 YAŞ 25 EURO)

Mutlaka görmenizi önerdiğimiz bu turumuzda ilk olarak 1955 yılında ana kara ile bağlantısı yapılan Marken adası ile başlıyoruz. Bu şirin adanın içinde yapacağımız yürüyüşün ardından limanda serbest zamanımız oluyor. Sonrasında limandan hareket edecek teknemiz ile Kuzey Denizi'ni geçerek Volendam Kasabası'na varıyoruz. Bu tipik Hollanda Kasabası'nda çok ucuza hediyelik eşyalar alabileceğimiz gibi, kuzey denizinin leziz deniz ürünlerini tatma imkanı bulabiliyoruz. Volendam gezisi sonrası burada bekleyen aracımız ile lezzetli ve meşhur Hollanda Peynirleri'nin nasıl yapıldığını görebilmek, tatlarına bakabilmek vede alışveriş için Volendam'dan hareket ediyoruz. 

Dahil olan hizmetler; Ulaşım (araç ve tekne ile) + Rehberlik

GRAND HOLLAND TURU 75 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a gidiyoruz. Panoramik olarak yapacağımız şehir turumuzda, Euromas kulesi,Eski Liman bölgesi,Holland America binası,Erasmus köprüsü,William köprüsü ve Kübik evler göreceğimiz yerler arasında olacak. Rotterdam sonrası Hollanda’nın en eski şehirlerinden olan seramik ve çömlekleri ile ünlü Delft şehrine geçiyoruz. Bu şehirde vereceğimiz serbest zaman ardından ülkenin gizli başkenti olan Lahey (Den Hague) şehrinde; Parlemento binası, Kraliçenin sarayı ve Lahey adalet divanını görüp, ünlü Mestag müzesini ziyaret ediyoruz. Dönüş yolumuzda kuzey denizi kıyısında bulunan Schevinegen’de fotoğraf molası veriyoruz. 
 

Önemli Not:Trafik ve zaman durumuna göre Rotterdam veya Delft programdan çıkartılabilir.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Mestag Müze Girişi + Rehberlik

AMSTERDAM TEKNE TURU 20 EURO (02-12 YAŞ 15 EURO)

"Kuzey'in Venediği" olarak adlandırılan Amsterdam'ın kanalların da gerçekleşecek tekne turumuzda Amsterdam'ı farklı bir açıdan görme imkanı bulacağız.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Tekne + Rehberlik

LÜKSEMBURG TEKNE TURU 30 EURO ( 02-12 YAŞ 20 EURO )

Panoramik şehir gezimizden sonra bir saat boyunca Lüksemburg şehrini nehirden izleme imkanı bulacağız.

Dahil olan hizmetler; Ulaşım + Rehberlik + Tekne

OTELLER 

Amsterdam - Ibis Amsterdam Schiphol Airport Hotel vb.

Brüksel - Gresham Belson Hotel vb.

Lüksemburg - Ibis Sud Hotel vb.

Paris - Campanile Paris Est Hotel vb.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Sunexpress Havayolları tarifeli seferi ile İzmir - Düsseldorf gidiş, Amsterdam - İzmir parkurunda dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Lüksemburg'da 1 gece, Paris'de 3 gece, Brüksel'de 1 gece ve Amsterdam da 2 gece olmak üzere toplamda 7 gece 3-4* otellerde oda-kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama

·         Alan - Otel - Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

·         Düsseldorf, Lüksemburg, Paris, Brüksel ve Amsterdam’da panoramik şehir turları

·         Profesyonel Prontotour rehberlik hizmetleri

·         Havalimanı ve Güvenlik Vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)

·         KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)

·         Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Müze ve ören yerleri girişleri

·         Uçaktaki yiyecek - içecek servisi

·         Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

GENEL UYARILAR & NOTLAR
**Otellerimiz merkeze uzak olup (15-30 km), bazı şehirlerde havalimanı bölgesindedir. 
**Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları

sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
**Paris otellerinin odaları Türkiye ve diğer şehirlerdeki otel odaları standartına göre daha küçüktür.
**Ekstra turların günleri; katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre veya benzeri durumlara göre rehber tarafından değiştirilebilir.

**Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısındada geçerlidir.

**Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

**Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.
 3 ayrı yatak verilmemektedir.
**Triple odalar (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Trp odalar, ek yatak sebebi ile daha küçüktür.
**Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir.

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

**Otellerde genellik check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

**Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.

Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilebilir,

continental kahvaltı temel olarak çay yada kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler gösterebilmektedir.

**Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, grup ile aynı uçuşları kullanmadıkları takdirde grup ile havalimanı-otl-havalimanı transferlerini kullanamayacakları gibi şehir turuna katılamama durumu da söz konusu olabilir. Farklı uçuş kullandıkları takdirde grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.Bu durum önceden Prontotour’a bildirilmelidir.

**Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa,

Bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

**Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

**Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

**Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.

**Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol etmeniz tavsiye edilir.

**Fuar, kongre, konser gibi özel ve yoğun zamanlarda otellerimiz merkeze uzak olarak kullanılacaktır.


ŞEHİRLER ARASI MESAFELER :

DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG : 230 KM
LÜKSEMBURG - PARİS : 360 KM
PARİS - BRÜKSEL : 310 KM
BRÜKSEL - AMSTERDAM : 200 KM

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com