SALZBURG TURU Fiyat: 469 €'dan itibaren

Avusturya Salzburg Türk Hava Yolları 3 gece 4 gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - SALZBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 07:30'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1381 nolu tarifeli seferi ile saat 09:30'da Salzburg'a hareket, saat 11:00'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu: Görülecek yerler: Mozart'ın Evi, Mirabell Sarayı ve Bahçesi, Dom Katedrali, Getreidegasse, Mozartplatz, Kleinermarkt ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN SALZBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Hellbrunn Sarayı - İngiliz Bahçeleri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN SALZBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Göller Bölgesi & Hallstatt gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN SALZBURG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Akşamüzeri havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1384 nolu tarifeli seferi ile saat 18:05'de İstanbul'a hareket, saat 21:25'de varış ve turumuzun sonu.

NOT

3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar tüm grubun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

EKSTRA TURLAR

MELK 35 EUR

Aşağı Avusturaya'da Melk bölgesinin başkentidir.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Çevre Gezisi + Müze Girişi + Rehberlik

Not: Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında gerçekleşmektedir.

GÖLLER BÖLGESİ & HALLSTATT 60 EURO

Salzburg'da Göller Bölgesi ve tekne turu 
Hallstatter See (göl) kenarında, UNESCO Dünya Miras Alanı içinde olan Hallstatt çevre gezisi

Dahil olan servisler: Ulaşım + Çevre Gezisi + Tekne + Rehberlik

GRINZING 45 EURO

Bir bağcılık köyü olan ve özellikle beyaz şarapları ile ün yapmış olan Grinzing Köyü şimdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Viyana’nın 20 dk. kadar dışında olan Grinzing’de alınacak yemek sırasında akordeon ve keman eşliğinde eğlence turu. 

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Yemek + İçecek

VIYANA ORMANLARI-SEEGROTE MAĞARA GÖLÜ-MAYERLING ve BADEN ŞEHRİ 50 EURO

Viyana ormanları içinde yapacağımız yarım günlük bu gezimizin ilk durağı olan Seegrote yüzyılın başında maden olarak açılmış yapay bir mağaradır. Burada özel rehber eşliğinde gezerken Nazilerin ilk jet uçağını üretmek için fabrika olarak kullandığı mağarada çalışan esirlerin günlerini geçirdikleri atölye ve şapeli görecek ve mağaradaki gölde tekne ile gezeceğiz. İkinci durağımız olan Heiligenkreuz (kutsal haç)manastırı ise Avusturya’nın en eski ve önemli dini yapılarından birisidir. XII. yy‘dan kalma bu yapı 1529 ve 1683 yılları arası Osmanlı saldırılarına hedef olmuştur. Gezintimizin devamında filmlere konu olan Mayerling faciasının (1889 yılında Velihat Prens Rudolf’ un kendisini ve 17 yaşındaki metresi Mary Vetsera’yı öldürmesi olayı.)geçtiği Mayerling av köşkündeki Prens Rudolf anısına yapılmış şapeli göreceğiz. Viyana’ya dönüş yolumuz üstünde ise sıcak su banyoları ve şarapları ile tanınmış Baden şehrinden gececeğiz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişleri + Rehberlik

KLASİK MÜZİK KONSERİ 50 EURO

Sezonuna göre klasik müzik konseri veya vals ve bale gösterisi.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş

Çocuk indirimi yoktur.

 

SCHÖNBRUNN SARAYI 30 EURO

Schönbrunn Sarayı'nın bahçeleri, içi, müze bölümü ve sonrasında Hundertwasser evi geziliyor. Burada alışveriş için biraz serbest zaman. Ringin içinde sur içi turumuzdan sonra Stephansdom'da turumuz bitiyor.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişi + Rehberlik

HELLBRUNN SARAYI & İNGİLİZ BAHÇELERİ 35 EURO

1612-1615 yıllarında yapılan bu sarayı, büyük parkı, su oyunları ve mekanik tiyatrosuyla, manirik mimari tarzının Avrupa'nın en seçkin örneklerinden birisini tanıma imkanı.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişi + Rehberlik

OTELLER 

AMEDIA

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Salzburg, Viyana - İstanbul uçak biletleri

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı Yer hizmetleri

·         Özel otobüslerimiz ile Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler

·         Seçilen kategori otellerde Salzburg'da 3 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama

·         Panoramik Salzburg şehir turu (Müze girişlerini içermez)

·         Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel rehberlik hizmeti

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

·         KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 95 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

·         Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

·         Ankara - İzmir - Antalya çift yön iç hat bağlantı kişi başı 50 EUR

·         Diğer iller çift yön iç hat bağlantı kişi başı 135 EUR

·         Kıbrıs çift yön iç hat bağlantı kişi başı 160 EUR


Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com