SORRENTO (AMALFİ) ROMA TURU Fiyat: 499 €'dan itibaren

İtalya Sorrento - Roma Freebird Havayolları/Türk Havayolları 4 Gece 5 Gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL-ROMA-SORRENTO

Sabiha Göçken Havalimanı dış hatlar terminalinde Prontotour yetkilileriyle saat 13:15'te  buluşma.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Freebied Havayollarının FHY685 sayılı özel seferi ile saat 15:25'te Roma'ya hareket. 16:45'te varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüz ile Sorrento da otelimize transfer,odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN SORRENTO ( AMALFI - POSITANO - RAVELLO )

Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler icin serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Amalfi, Positano, Ravello turuna katılabilirler. İlk durağımız doğal güzellikleri içinde barındıran Villa Rufolo ziyareti ile Ravello Kasabası. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi ‘nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız Positano. Bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.GÜN SORRENTO ( CAPRİ ADASI )

Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Capri Adası turu yapılacaktır.Napoli körfezinin açıklarında bulunan Capri Adası ,dünyevi zevklerin somut hali olarak İtalyan zenginlerin ve Dünya Jet sosyetesinin uğrak yeri olmuştur.Limon kokulu bu akdeniz adasını gezerken rengarenk sokakları,muhteşem manzaraları ile sıradışı bir gün geçirme imkanı bulacaksınız.Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN SORRENTO - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Başkent Roma'ya hareket ederek panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Colesseum,İspanyol Merdivenleri,Trevi Aşk Çeşmesi,Piazza Venezia,Vittorio Emanuele Anıtı,Roma Forum,İmperial Forum,Via Del Corso ve Vatikan Cuhmuriyeti'nin kültür merkezi St.Pietro Katedrali'nin  görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak yemekli Roma gece turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

5.GÜN ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması.Rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanına transfer.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1838 sayılı seferi ile saat 13:40'ta İstanbul'a hareket.17:05'te İstanbul Sabiha Göçken Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

AMALFI-POSITANO-RAVELLO 70 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Amalfi kıyılarına doğru hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası görkemli kıyıları ile bir sahil kasabası olan Positano’ya varıyoruz. Emsalsiz kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri ile Positano turumuzun ardından Ravello’ya hareket ediyor ve inanılmaz sahil manzaraları ile Ravello turumuzu yapıyoruz

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

CAPRI ADASI TURU (SORRENTO'DAN) 80 EURO (02-12 YAŞ 60 EURO)

İtalya ve Avrupa’nın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Capri’nin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + feribot

AKŞAM YEMEKLİ ROMA GECE TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Yemeğimizi alacağımız restaurantda Antik Roma dönemine ait kostümler ve italyan şarkıları eşliğinde akşamın tadını çıkardıktan sonra Roma’yı bir de ışıklandırılmış haliyle görüp içki içilebilecek en keyifli meydanlarında zaman geçirme fırsatı yakalayacağız ve  Roma'da bir gecenin tadını çıkaracağız.
 

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Akşam Yemeği ( Müzik Eşliğinde) + Rehberlik
Menü: Sebze çorbası, domates soslu makarna, tavuk,dana ve kuzu eti , patates, tiramisu, 0.5 lt su ve 1 alkolsüz içeçek ve ya 1/2 litre şarap

OTELLER 

COSMO MARE HOTEL SORRENTO

HOTEL GIOTTO ROMA

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Freebird Havayolları özel seferi ile İstanbul ( Sabiha Gökçen ) / Roma gidiş ekonomi sınıf uçak bileti

·         Türk Havayolları tarifeli seferi ile Roma  - İstanbul ( Sabiha Gökçen ) geliş ekonomi sınıf uçak bileti

·         Sorrento'da 4* kategori otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

·         Roma da 3* kategori otelde 1 gece kahvaltı dahil konaklama

·         Havaalanı - Hotel - Havaalanı transferleri

·         Yarım günlük panoramik Roma şehir turu

·         Prontotour profesyonel rehberlik hizmeti

·         Tüm şehirlerde ki konaklama vergileri

·         Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         İtalya vize ücreti ve hizmet bedeli 110 EURO

·         Yurt dışı çıkış harcı 15 TL ( İlgili bankalara ödeme yaparak veya havalimanında bulunan maliye veznesinden pul satın alabilirsiniz.)

·         Ekstra turlar

·         Otel ekstraları ( telefon,minibar vb. )

·         Ören yeri giriş ücreti.

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.


*** Triple odalar da 3.yatak ek yatak olarak konulmaktadır.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com