MADRİD-BARCELONA TURU Fiyat: 399 €'dan itibaren

İspanya Barcelona-Madrid Pegasus Hava Yolları Seferi 5 Gece 6 Gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL –MADRID

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 08:00'da buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları’nın   tarifeli seferi PC 537 ile saat 10:15'da Madrid’e uçuş.Yerel saat ile 13:45'de İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN MADRID(TOLEDO)

Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisine katılabilirler. İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi. Toledo, gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN MADRID-BARCELONA (ZARAGOZA)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Barcelona’ya hareket .Yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan “Zaragoza” panoramik şehir turu yapılacaktır. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzun ardından Barcelona’da konaklayacağımız otele varış ve serbest zaman . Geceleme otelimizde .

4.GÜN BARCELONA (GUELL PARKPOBLE ESPANOL&GOTIK MAHALLE) (FLAMENKO)

Sabah kahvaltı sonrası panoramik Barcelona Şehir turu için hareket . Bu turumuzda ; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirler ile ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ”gezisine katılıyoruz. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız.Turumuz sonrasında buluşma ve otelimize transfer. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

5.GÜN BARCELONA(GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BARCELONA-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havaalanına transfer.Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi PC 470 ile saat 14:05'da İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından  yerel saat ile 18:35'de Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

EKSTRA TURLAR

ZARAGOZA 20 EURO (02-12 YAŞ 10 EURO)

Yürüyerek yapılacak olan bu turumuz sırasında Belediye Sarayı (dışarıdan), Ebro Nehri, Pilar Manastır & Katedrali , Roma kalıntıları ,Aragon bölgesi yönetim binası(dışarıdan),Istanbul'da da anıtı bulunan Küba'nın bağımsızlık kahramanı Jose Marti'nin bir dönem  yaşadığı ev  (dışarıdan) ve şehirin yüzyıllık tarihi pazarı görülecektir .
Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik 

TOLEDO 50 EURO ( 02-12 YAŞ 25 EURO )

Gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Giriş biletleri + Rehberlik

FLAMENCO SHOW-BARCELONA 50 EURO ( 02-12 YAŞ 25 EURO )

İspanyol kültürünü dünyaya tanıtan iki gelenekten biri Boğa Güreşleri diğeri ise Flamenco Halk oyunlarıdır. Biz bu gezimizde Barcelona’da bu oyunların sergilendiği en güzel lokallerinden birinde size bu fırsatı sağlayacağız. Renk cümbüşünün ritmik hareketlere dönüştüğü dansları izlerken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria şarabını yudumlama keyfini yaşayacaksınız. Fotoğraf makinesi ve kameranızı almayı unutmayın!..
 

Dahil olan servisler: Ulaşım + Bir içecek + Rehberlik 
 

GIRONA & DALI MUSEUM TURU 65 EURO ( 02-12 YAŞ 35 EURO )

Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali müzesi gezilecek.kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze girişi + Rehberlik 
 

GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & ADIM ADIM GOTIK MAHALLE 55 EURO ( 02-12 YAŞ 40 EURO )

Bu turumuz sırasında UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız .


Dahil olan servisler: Ulaşım + Giriş bileti + Rehberlik

ANDORRA TURU 55 EURO ( 02-12 YAŞ 25 EURO )

Sabah kahvaltı sonrası çıkacağımız bu turumuzda, İspanya Fransa sınırında Andorra prensliğini gezme şansına sahip olacağız en büyük özelliği gümrüksüz alışveriş yapma imkanına sahip olacağınız bölgedeki tek yer olması dolayısı ile doyasıya alışveriş ile geçireceğiniz ve çevreyi gezebileceğiniz binlerce mağazadan oluşan bir prenslik.
Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

OTELLER 

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

BARCELONA H2 SANT CUGAT HOTEL

MADRID TRYP LEGANES HOTEL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Pegasus Havayolları tarifeli seferi  ile İstanbul- Madrid/ Barcelona -İstanbul arası uçak bileti

·         Madrid- Barcelona arası otobüs yolculuğu .

·         Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri

·         Madrid’te 2 gece  Barcelona’da 3 gece ,toplam 5 gece 6 gün oda kahvaltı konaklama

·         Yarım günlük Panoramik Madrid ve Barcelona şehir gezileri

·         Barcelona konaklama vergileri,

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Vize ücreti ve servis bedeli  120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstraları

·         Müze girişleri 

·         Ekstra tur ücretleri

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup, standart yataklardan küçüktür.
** Grup amerikan kahvaltıları ayrı salonda verilebilir.
** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. 

 Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı olması halinde gerçekleşmektedir . 20 kişiden az katılım olması halinde  fiyat farkı oluşabilmektedir.
  

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com