PRAG-BERLİN-HAMBURG TURU Fiyat: 729 €'dan itibaren

Çek Cumhuriyeti-Almanya-Prag-Berlin- Hamburg Türk Hava Yolları 7 Gece 8 Gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - PRAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 07:00'de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları  TK 1767 nolu tarifeli seferi ile saat 09:20'de Prag'a hareket, saat 11:05'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu: Görülecek yerler: Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomi Saati, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı...  Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra akşamVltava nehrinde tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Terezin Nazi Kampı ve akşam ki Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PRAG - BERLİN

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Berlin'e hareket. (Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Dresden turu.) Berlin'e varışımızı takiben otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra akşam ki Spree Nehrinde Berlin By Night turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN BERLİN

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu. Görülecek yerler: Batı Berlin'de; Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Charlottenburg,Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt. Arzu edenler için ekstraPotsdam turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BERLİN - HAMBURG

Sabah kahvaltı sonrası Hamburg'a hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Hafen City Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN HAMBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bremen turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

8.GÜN HAMBURG - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Lübeck turuna katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer. Türk Hava Yolları TK 1664 nolu tarifeli seferi ile saat 18:15'de İstanbul'a hareket ve saat 22:20'de varış. Turumuzun sonu.

NOT

3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

EKSTRA TURLAR

KARLOVY VARY 55 EURO

Prag'dan yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir. Bölgeye varışta, çevre gezintisi sonrası öğle yemeği alınacaktır. Serbest süremizde şehir etrafında yürüyüş ve alışveriş yapılabilir. ( Prag'a göre fiyatlar daha ucuzdur )

Dahil olan servisler: Ulaşım + Yemek + 1 İçecek + Rehberlik

VLTAVA NEHRİNDE YEMEKLI TEKNE TURU 45 EURO

Prag'da ki gecenizi oldukça değişik ve etkileyici bir atmosferde değerlendirmek isterseniz bu yemekli, müzikli gemi gezimiz size göre. Prag'ı ikiye bölen Vltava Nehri üzerindeki gezi boyunca, Ulusal Tiyatro, Charles Köprüsü, Prag Kalesi Manzarası'nı seyrederek ve müzik eşliğinde akşam yemeğinizi yiyeceksiniz. Sonrasında isteyenler şehir merkezine yada otelimize gidebilirler. 

Dahil olan servisler: Ulaşım + Gemi Gezisi + Açık Büfe Yemek + Hoşgeldin İçkisi + İlk İçecek + Rehberlik

TEREZIN NAZI KAMPI 45 EURO

Prag'tan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında küçük kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşı'nda Almanların Çekoslavakya'ya girişi ile birlikte bu kale toplama kampına dönüştürülmüş ve Getto'da yaşayan Museviler ve Çingeneler burada çalışma kampı adı altında tutulmuştur.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişleri + Rehberlik

ORTACAG GECESI 65 EURO

Prag'a 1 saat mesafedeki Detenice'de ki bir şato-restorana gidiyoruz. Varışta Ortaçağ Şato'sunu gezdikten sonra bir ortaçağ hanı olan restoran bölümünde, et çeşitleri, limitsiz şarap-bira ve meşrubattan oluşan muhteşem akşam yemeğimizi, ortaçağ müziği ve ortaçağı yaşatan show ve gösteriler eşliğinde aldıktan sonra geceyarısı otelimize dönüyoruz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şato Gezisi + Yemek + Limitsiz İçecek + Show + Müzik + Rehberlik

DRESDEN 40 EURO

Dresden, ufak ve şirin eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutlar dikkat çekiyor. “ Elbe’nin Floransa'sı ünvanını hakeden bir şehir. Eski şehirdeki; Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Turu + Rehberlik

Not: Öğle yemeği fiyata dahil değildir.

Not: Prag - Berlin arası transfer sırasında gerçekleşmektedir.

POTSDAM 45 EURO

Unesco Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Şehir Turu

SPREE NEHRİNDE BERLIN BY NIGHT 45 EURO

Spree nehrinde tekne gezisi...

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

BREMEN TURU 70 EURO

Bremen Mızıkacıları Heykeli, Hükümet Konağı, St. Petri Kilisesi, Schüttig, Wese Rönesansı'ndan kalma ticaret evleri, Roland Heykeli, Fall Kulesi, Böttcher Caddesi, Bremen Parlementosu " Haus der Bürgerschaft"

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Şehir Turu
 

LÜBECK 50 EURO

UNESCO - Dünya Mirası olarak koruma altına alınan, Hansa'nın kraliçesi, 1143 yılında ilk "Baltık Denizi kıyısındaki ilk Batılı şehir“ olarak kurulan ve Baltık Denizi bölgesindeki tüm Hansa şehirleri için parlak bir örnek haline gelen bu şehri tanıma imaknı. Orta Çağ atmosferi ve tarihi kültürel mekanlar bu gün hala şehrin muhteşem görünümünü oluşturmakta ve özgür kraliyet şehrinin ve Hansa şehrinin büyük tarihini hatırlatmaktadır.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

OTELLER 

CLARION CONGRESS

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Prag, Hamburg - İstanbul uçak biletleri

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı Yer hizmetleri

·         Özel otobüslerimiz ile Prag - Berlin - Hamburg  arası ulaşımlar

·         Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler

·         Seçilen kategori otellerde Prag 3, Berlin 2, Hamburg 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama

·         Panoramik Prag, Berlin, Hamburg şehir turları (Müze girişlerini içermez)

·         Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel rehberlik hizmeti

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

·         KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 100  EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

·         Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

·         Ankara - İzmir - Antalya çift yön iç hat bağlantı kişi başı 50 EUR

·         Diğer iller çift yön iç hat bağlantı kişi başı 115 EUR

·         Kıbrıs çift yön iç hat bağlantı kişi başı 145 EUR

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com