MALDİV TURU Fiyat: 1459 €'dan itibaren

MALDİVLER 4 GECE PARADISE ISLAND HOTEL PAKET

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN MALDIV

Sizi bekleyen yerel karşılama görevlileri ve transfer araçları (sürat teknesi veya deniz uçağı)ile Hint Okyanusu'nun,beyaz kumsalları ve mercan kayalıkları ile çevrili otele transfer ve yerleşme. 1200 Mercan adasından oluşan Hint okyanusunun en güzel takım adalarında gün boyu deniz sporları rüzgar sörfü, dalma, su kayağı yapabilir, beyaz kumsallarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Konaklama otelimizde.

2.GÜN MALDIV


Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest,dinlenme ve güneşlenme imkanı. İsteyenler Extra olarak katılacakları tekne gezisinde, çevredeki birbirinden güzel mercan adalarını, otelinizin çevresindeki ıssız adaları  görme ve dalma imkanı bulabilirler. Konaklama otelimizde.

3.GÜN MALDIV

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Denize girme ve güneşlenme imkanı.Konaklama otelimizde. Otelinizde bulunan SPA merkezinde rahatlatıcı vüzut masajları yaptırabilirsiniz. Arzu ederseniz gece balık tutma gezisine katılabilir , tuttuğunuz balık ile barbekü keyfi yapabilirsiniz.

4. GUN MALDIV

Sabah kahvaltısından sonra serbest. Denize girme ve güneşlenme imkanı.Dilerseniz ekstra olarak uçak ile fotoğraf turuna katılabilir , Maldiv adalarıın muhteşem güzelliğini gökyüzünden fotoğraflayabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

5.GÜN MALDIV

Sabah erken saatte alınan kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve özel tekneler ile havalimanına transfer.

OTELLER 

PARADISE ISLAND

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Maldiv'de belirtilen otellerde 4 gece 5 gun  konaklama.
Kahvaltı ve akşam yemekleri
Havaalanı - otel - Havaalanı  transferleri
Mesleki zorunluluk sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tam kapsamlı seyahat sigortası
Otelde alınacak extralar
Yurt dışı çıkış fonu 15 TL

PAKET,TÜRK HAVAYOLLARININ EN UYGUN FİYATI BAZ ALINARAK HAZIRLANMIŞ OLUP 
OLUŞABİLECEK FARKLILIKLAR YANSITILACAKTIR.
İLAVE GECELEME,FARKLI ODA TİPLERİ VE FARKLI OTELLER İÇİN LUTFEN SORUNUZ

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com