BALİ-SİNGAPUR Fiyat: 1449 €'dan itibaren

Bali-Singapur (Singapur Havayolları 6 Gece 9 Gün)

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - SİNGAPUR

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 11:00'da buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır. Misafirlerimizin uçak kalkış saatinden 2 saat önce havalimanında olup, check-in işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur Havayoları SQ391 tarifeli seferi ile saat 13:30'da Singapur'a hareket. Gece uçak yolculuğu.

2.GÜN SİNGAPUR - BALİ

Sabah lokal saat ile saat 05:45'de Singapur'a varış ve uçak değiştirme. Silk Air Havayolları tarifeli seferi ile saat 06:50'de Bali'ye hareket. 09:35'de varış. Alanda bizi bekleyen lokal rehberimizle buluşma ve otelimize transfer. Otellerin check in saatinde odalara giriş ve gününüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Önce adanın 2 büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı ziyaret edilecektir. Ardından Bali'nin simgelerinden, okyanusun üstümde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı ziyaret edilecektir. Gün batımını izleyip otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği Kintamani Volkan turuna katılabilirler. Turumuza önce Bali'nin geleneksel danslarında ada kültürünü en iyi yansıtan Barong Dansını izlemeye gidiyoruz. Daha sonra dünyanın en pahalı ve en  kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağazayı gezeceğiz. Buradan Kintamani Bölgesi'ne doğru devam edilir. Yol boyunca Batik Ağaç Oymacılığı Resim sanatlarının geliştiği köyler gezilir, bu işle uğraşan kişileyrin atölyelerde nasıl  çalıştığı görülecektir. Arzu eden misafirlerimiz buradan hediyelik eşya alışverişlerini yapabilirler. Kintamani Bölgesi'ne varıldığında yanardağın tam karsısındaki lokal bir restaurant'da öğle yemeğini alacağız. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı ziyaret edilecektir. Daha sonra Bali'nin dünyaca ünlü Pirinç Terasları görülecektir. Son olarak halen yaşamın sürdüğü Bali Köy Evi ziyaret edilecek ve sonra otele transferiniz gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği  tam günlük Nusa Lembongan Adası turuna katılabilirler. Bali'nin yakınındaki Nusa Lembongan Adasına katamaran ile gideceğiz. Adada gün boyu denize girebilir, şnorkel yapabilir, su sporlarından yararlanabilirsiniz. Öğle yemeğini barbekü olarak alacağız. (Adadaki aktiviteler ücrete tabidir.) Adadaki bu günün ardından tekrar katamaran ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 

5.GÜN BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BALİ

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Oteldeki aktivitelerden yararlanabilir, deniz ve güneşin tadını çıkartabilir, adayı serbest gezebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7.GÜN BALİ - SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Silk Air Havayolları ile saat 10:30'da Singapur'a hareket. Saat 13:05'de Singapur'a varış. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Singapur şehir turuna katılabilirler. Botanik Bahçesi, Orkide Bahçesi, Çin Mahallesi, meşhur alışveriş caddesi Orchard Road gibi şehrin tarihi ve turistik yerleri görülecek yerler arasındadır. (Grup sayısına ulaşmadığı takdirde, rehberlik hizmeti İngilizce olarak verilecektir.) Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gece Safarisi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8.GÜN SİNGAPUR - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur’un en yüksek tepesi olan Mount Faber’den teleferik ile geçerken dünyaca ünlü Singapur Limanını görebilme şansına sahibiz. Sentosa Adasına vardıktan sonra Singapur’un ilk yerleşimini ve tarihini anlatan müze, Asyanın en büyük tüp akvaryumlarından birinin bulunduğu deniz altı müzesi ve de son olarak ses, ışık ve lazer gösterilerinin yapıldığı müzikli çeşme’yi göreceğiz.Tur sonrası Singapur Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından uçak saatine kadar havalimanında bekliyoruz.

9.GÜN İSTANBUL

Singapur Havayolları SQ392 tarifeli seferi ile saat 01:40'da İstanbul'a hareket ve saat 07:45'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

EKSTRA TURLAR

SENTOSA ADASI TURU 75 EURO (02-12 YAŞ 60 EURO)

Singapur’un dünyaca ünlü eğlence parkının en büyük özelliği Asya’nın en buyuk tüp akvaryumunun burda olmasıdır. Singapur tarihini anlatan mumya müzesi, Muhteşem ışık ve ses gösterisi olan Song Of the Sea göreceğimiz yerler arasındadır. Sentosa Adası'na muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde teleferik ile geçilip kara yolu ile dönülmektedir.
 

Ücrete dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Park ve müze giriş ücreti + Rehberlik

·         Hong Kong ile yapılan Singapur turlarımızda akvaryum turu yapıldığı takdirde Sentosa Adası’nda akvaryum tekrar görülmeyecek olup, rehberinizin bilgi vereceği başka bir aktivite ziyaret edilecektir. Fiyat farkı oluşabilir.

SİNGAPUR GECE SAFARİSİ 55 EURO

Açık hava bir hayvanat bahçesi olarak düşünebileceğimiz bu parkta keyifli bir gezinti. Parkın en büyük özelliği hayvanlarla insanlar arasında çitler bulunmaması fakat doğal engellerle güvenliğin sağlanması. Park içinde gezinti trende yapılacaktır.
 

Dahil olan Hizmetler: Ulaşım + Park girişi + Safari + Rehberlik

LOMBOK ADASI TURU 85 EURO (02-12 YAŞ 65 EURO)

Bu muhteşem tropik adada denizin tadını çıkarırken aynı zamanda yürüyüş yapma ve adadaki su sporlarından yararlanma imkânı bulacaksınız.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

ROYAL TAPINAĞI,MAYMUN ORMANLARI VE TANAH LOT TURU 45 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Bu turumuzda Batik merkezini ve Mengwi köyünde 17.y.y. Taman Ayun Tapınağını ziyaret ediyoruz. Ardından Alas Kedaton kutsal maymun ormanlarını geziyoruz. Turumuzu Tanah Lot Tapınağında gün batımını izleyerek bitiriyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik

KİNTEMANİ VE BATUR GÖLÜ TURU 60 EURO (02-12 YAŞ 45 EURO)

Bali’nin büyüleyici Barong dansları ile harika el işlerini izleme imkânı bulacağınız Batubulan ve Celuk köylerini ziyaret ediliyor. Ardından Bali’nin altın, gümüş, tahta oymacılığı ve boyama işleri merkezi olarak bilinen Mas ve Ubud’a hareket. Burada kuzeyde Goa Gajah’da bulunan antik tapınak ve Tirta Empul ziyaret edilecektir. Ardından Batur gölünü ziyaret ediyoruz ve kendimizi Kintamani’nin nefes kesen manzarasına bırakıyoruz

Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım + Rehberlik

OTELLER 

BALİ - AYODYA RESORT

SİNGAPUR - CONCORDE HOTEL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Singapur  Havayolları ile Istanbul-Singapur - Denpasar / Denpasar - Singapur - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Havaalanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri

·         Singapur’da belirtilen kategori veya benzeri otelde 1 gece konaklama

·         Bali'de belirtilen kategori veya benzeri otelde 5 gece konaklama

·         Tüm sabah kahvaltıları (Açık büfe)

·         Programda belirtilen tüm otobüs transferleri

·         Lokal Rehberlik hizmetleri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler

·         Programda ekstra olarak belirtilen geziler (20 kişinin altındaki katılımlarda ekstra turlar başka gruplar ile ortak olarak yapılmaktadır.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Rehber ve şöför bahşişleri

·         Singapur şehir turu

·         Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

·         Fazla bagaj ücretleri

·         Vize (Singapur T.C pasaportu vizeden muaftır. Bali'de kapı vizesi bulunmakta olup, direk kapıda ödenir. 35 USD - Fotoğrafa gerek yoktur.)

·         Bali çıkış harcı 200.000 IDR (Sadece IDR olarak ödenir.)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR;

1.       Rehberlik hizmeti Singapur ve Bali karşılamalı olarak verilecektir. Türkçe rehberlik hizmeti grubun 16 kişi ve üzerinde olması halinde verilecektir.

2.       Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşebilmektedir. 20 kişinin altındaki katılımlarda maliyetlerden dolayı ekstra ücret talep edilebilir. Aradaki fark rehberiniz tarafından iletilecektir.

3.       Otellerin check in saatleri 15.00'dır.

4.       Bu grubun tüm misafirleri için ortak transfer ve rehberlik hizmeti verilecektir.

** Aynı tarihde aynı bölgede olan turlarımızda birleştirmeler yapılabilir.

TÜM TURLARIMIZ İÇİN GENEL NOTLAR VE UYARILAR :

** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Sgl farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Oteller de trp odalar genellikle 1 DBL + 1 SGL şeklindedir. 3 ayrı yatak ancak otelin müsaitliğine bağlıdır. 3 ayrı yatak garantisi verilmemektedir.

** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.

** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.

** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Prontotour’un sorumluluğunda değildir.

** Prontotour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi konsoloslukların sorumluluğundadır. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Prontotour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.

** Otellerde genellik check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.

** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.

** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

** Yukarıda belirtilen uçuş saatleri rel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Prontotour sorumlu tutulamaz.
** Prontotour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com