BALİ TURU Fiyat: 1559 €'dan itibaren

Endonezya Bali - Ayodya Resort Singapur Havayolları 5 gece

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.Gün İstanbul-Singapur

Atatürk havalimanı dış hatlar terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde Prontotour yetkilileri ile saat 11:15'te buluşma, pasaport ve check-in işlemlerini takiben Singapur Havayollarının SQ 391 seferi ile saat 13:25'te Singapur'a hareket. 05:55'te varış ve uçak değiştirme.

2.Gün Singapur-Bali

09:20'te Singapur Havayollarının SQ942 sefer sayılı uçuşu ile Bali'ye hareket. 12:05'te Bali'ye varış. Pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinden sonra otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

3.Gün Bali

Kahvaltıyı takiben deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Arzu edenler ile extra öğle yemekli Kintamani ve Batur Gölü turu.  Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

4.Gün Bali

Kahvaltıyı takiben deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Arzu edenler ile extra Lembongan adası turu. Geceleme otelimizde.

5.Gün Bali

Kahvaltıyı takiben deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Arzu edenler ile extra Royal Tapınağı, Maymun Ormanları ve Tanah Lot turu.  

6.Gün Bali

Kahvaltıyı takiben deniz ve güneşten yararlanmanız için serbest gün. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün Bali-Singapur-İstanbul

Kahvaltıyı takiben Bali havalimanına transfer.Saat 13:00'te Singapur Havayollarının SQ 943 sefer sayılı uçuşu ile Singapur'a uçuş. Saat 15:35'te Singapur'a varış ve uçak değiştirme. Singapur Havayollarının SQ 392 sayılı uçuşu ile 23:20'de İstanbul'a hareket

8. Gün Singapur-İstanbul

Saat 04:55'te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Singapur Havayolları ile Istanbul-Bali-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri

·         Bali'de 5 gece belirtilen  otelde konaklama 

·         Tüm sabah kahvaltıları (Açık Büfe)

·         Programda belirtilen tüm alan transferleri 

·         Bali karşılamalı Lokal rehberlik hizmeti

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         KDV dahildir.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·          Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

·          Programda ekstra olarak belirtilen geziler

·          Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

DİĞER HAREKET TARİHLERİ

ÇARSAMBA,CUMA HARİÇ HER GÜN HAREKETLİ

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com