SEYCHELLER TUR Fiyat: 1689 €'dan itibaren

SEYŞELLER CORAL STRAND SMART CHOICE HOTEL 5 GECE 6 GUN

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN SEYCHELLES

Cennet ada Seychelles’e varış ve  otelimize transfer.115 adadan meydana gelen, cennet gibi koyları ve plajları olan Seychelles'de sakin, stressiz, izole olmadan bir tatil geçirilebilirsiniz.Deniz ve güneşin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası deniz ve güneşin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olaak Mahe şehrini keşfedebilceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Dünyanın en küçük başkenti Mahe'de  koloniyel dönemden kalma binaları , yönetim binasını ,ulusal müzeleri , saat kulesini , postahaneyi ve lokal eşyaların satıldığı Codaver 'i görebilirsiniz. En işlek caddelerinde yürüyüş yapabilir , taze balık ve tropikal meyveelrin bulunduğu renkli pazarını ziyaret edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası  deniz ve güneşten faydalanmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Seyşeller'in diğer cennet adalarını keşfetmek için ekstra Praslin & La Digue Adalar turuna katılabilirler. Mahe'den sona ikinci büyük ada olan Paslin'i ziyaretiniz sırasında , dünyada yetiştiği tek yer  olan  Valle dee Mai'de dev cocode mer meyvesi görebilirsiniz.Bu cenet gibi ada UNSCO Dünya Mirasları Listesi'ne alınmıştır. . Kurutulmuş hindistancevizi içi hangarları, dev kaplumbağalar, tamir edilmiş sömürge çiftlik evleri ziyaret edilecek yerler arasındadır.  Geceleme otelimizde

4.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı  sonası deniz ve güneşin keyfini çıkarmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz mahe adasının güney kıyılarını keşfedebilirler. Yıllar önce deniz korsanlarının  takip ettiği rotaları ve muhteşem baharat bahçelerini keşfedebilir, Büyüleyici resifleri görebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN SEYCHELLES

Sabah kahvaltı sonrası  deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir , otelinizde bulunan SPA merkezinde rahatlatıcı vücut masajı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz ,  Seyşeller'in muhteşem deniz altı dünyasını keşfetmek için resif safari turuna katılabilirler. Bu turda şnorkel ile yüzlerce çeşit balığın bulundu resiflerde yüzebilir , bu balıkları besleme imkanına sahip olabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN SEYCHELLES – İSTANBUL

Uçak saatine gore havaalanına transfer ve gezimizin sonu...

OTELLER 

CORAL STRAND SMART CHOICE HOTEL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Emirates Havayolları ile Dubai aktarmalı ekonomi sınıf ucak bileti

·         Seyşeller’de belirtilen kategorideki otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama

·         Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

·         Mesleki Sorumluluk seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Ekstra tur ücretleri
Tam Kapsamlı Seyahat Sigortası 25 EURO (,kaza,hastalık masrafları,bagaj kaybolması, hırsızlık sonucu maddi kayıp vs. limitler dahilinde sigortanız tarafından karşılanmaktadır.)

*** Çocuk indirimleri aile ile aynı odada kalmak koşulu ile geçerlidir.
*** Fiyatlar uçaklardaki ve otellerdeki yer müsaitliklerine gore farklılık gösterebilir.

***PAKETİMİZ,EMİRATES HAVAYOLLARININ EN DÜŞÜK FİYATI BAZ ALINARAK HAZIRLANMIS OLUP
   DOLULUKTAN OLUŞABİLECEK FİYAT FARKLARI YANSILATACAKTIR.

***FARKLI SAYIDA GECELEME VE OTEL ALTERNATİFLERİMİZİ  SORUNUZ.

 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com