İTALYA SORRENTO (AMALFİ) Fiyat: 499 €'dan itibaren

Amalfi Kıyıları (Sorrento) THY ile 3 Gece 4 gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - NAPOLİ - SORRENTO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Prontotour yetkilileriyle saat 04:00'da buluşma. Bilet,bagaj  ve pasaport işlemleri sonrası  Atlasglobal Havayolları KK 401 sayılı  özel seferi ile 06:00'da Roma'ya hareket.Saat 07:40'ta  Romada inecek olan misafirlerimizi bıraktıktan uçağımız saat 08:40'ta Napoli’ye hareket. Yerel saat ile 09:40'ta inişimizi takiben bizleri bekleyen otobüsümüz ile Napoli şehir turu için hareket.Bu turumuzda;Pozilipo,Mergellina,Plebiscito Meydanı,Trieste Tirentino Meydanı,Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Sorrento'ya hareket ve yaklaşık 1 saat 30 dakika süren yolculuk sonrası otelimize varış ; odalarımıza yerleşme ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

2.GÜN SORRENTO(CAPRI ADASI)

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Capri Adası turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.GÜN SORRENTO (AMALFİ- POSITANO - RAVELLO)

Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler icin serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Amalfi, Positano, Ravello turuna katılabilirler. İlk durağımız doğal güzellikleri içinde barındıran Villa Rufolo ziyareti ile Ravello Kasabası. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi ‘nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız Positano. Bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4./5. GÜN SORRENTO - NAPOLI - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecekPompei turuna katilabilirler. Tur sonrası Napoli Havalimanı’na hareket. Bilet , bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Atlasglobal Havayolları KK402 sayılı özel seferi ile saat 22:15'te Roma'ya hareket.Roma'dan binecek olan misafirlerimizi aldıktan sonra saat 00:10'da  İstanbul’a hareket.Sabah saat 03:40'ta Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu. 
 

EKSTRA TURLAR

AMALFI-POSITANO-RAVELLO 70 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Amalfi kıyılarına doğru hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası görkemli kıyıları ile bir sahil kasabası olan Positano’ya varıyoruz. Emsalsiz kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri ile Positano turumuzun ardından Ravello’ya hareket ediyor ve inanılmaz sahil manzaraları ile Ravello turumuzu yapıyoruz

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik

CAPRI ADASI TURU (SORRENTO'DAN) 80 EURO (02-12 YAŞ 60 EURO)

İtalya ve Avrupa’nın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Capri’nin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + feribot

POMPEI TURU 55 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + rehberlik + Pompei girişi + kulaklık

OTELLER 

HOTEL LEONE SORRENTO

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Atlasglobal Havayolları özel seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) /Roma / Napoli / Roma / İstanbul (Sabiha Gökçen) uçuşları

·         Sorrento’da belirtilen kategori otelde 3 gece continental kahvaltı dahil konaklama

·         Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

·         Yarım günlük panoramik Napoli şehir turu

·         Prontotour profesyonel rehberlik hizmetleri

·         Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

·         Havaalanı ve güvenlik vergileri, havalimanı yer hizmetleri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

·         Konaklama vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  110EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Ekstra turlar

·         Ören yerleri giriş ücretleri

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatakdır.

 Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir . 15 kişinin altında katılım olması halinde fiyatlar artış gösterir

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com