ROMANTİK YOL TURU Fiyat: 399 €'dan itibaren

Almanya Avusturya Fransa Würzburg-Augsburg-Füssen Sun Express 3 Gece 3-4 Oteller Sun Express İle

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İZMİR - FRANKFURT - WÜRZBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde PRONTOTOUR kontuarında saat 05:00'de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sun Express XQ 910 nolu tarifeli seferi ile saat 07:10'da Frankfurt'a hareket, saat 09:30'da varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Würzburg'a hareket. (Frankfurt - Würzburg şehirlerarası transfer sırasında tüm grubun katılımıyla gerçekleşen ekstraHeidelberg turu.) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, Katedral, Eski Köprü, Marienkapelle Kilisesi, Belediye Binası ve Müzesi, Eski Eserler Müzesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN WÜRZBURG - AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası Romantik Yol güzergahı üzerindeki ilk durağımız Rothenburg. Olağanüstü masalsı bu şehri doyasıya gezdikten sonra 2.en güzel durağı olan Dinkelsbühl'a hareket. Son durağımız olan Augsburg'a varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN AUGSBURG - FÜSSEN

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik Yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Landsberg am Lech. Kısa bir gezi ardından Romantik Yolu oluşturan bir çok köy ve kasabadan geçip Füssen’e ulaşıyoruz. Son konaklama noktamız olan Füssen’de şehir turu. Görülecek yerler:Şehir Merkezi, Belediye Binası ve dar sokakları ve şehrin diğer önemli yerleri... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Schwangou kasabası ve Neuswanstein Şatosu turuna katılma imkanı. Romantik Yol’ un incisi olarak kabul edilen ve Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu'nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını değerlendiriyoruz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN FÜSSEN - MÜNİH - İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası Münih'e hareket. Varışımızı takiben havalimanına transfer. Sun Express XQ 977 nolu tarifeli seferi ile saat 14:25'de İzmir'e hareket, saat 18:05'de varış ve turumuzun sonu.

NOT

3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir.
Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar tüm grubun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz uygun bir mola noktasında vakit geçirebilirler.
 

EKSTRA TURLAR

NÜRNBERG 25 EURO

Nürnberg Şehir turu.

Würzburg - Münih arası otobüs yolculuğu sırasında yapılır.

Dahil olan servisler: Rehberlik + Ulaşım + Çevre Gezisi
 

SCHWANGAU KASABASI ve NEUSCHWANSTEIN ŞATO TURU 55 EURO

Kraliyet Şatolarının Kasabası olarak bilinen Schwangau'da Neuschwanstein Şatosu (Schloss Neuscwanstein), Hohe Schloss’u (Hohenschwangau) kasaba turu...

Meryem Ana ve manzara köprüsü (sadece resim çekmek için dışarıdan görülür)

Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişi + Rehberlik

HEIDELBERG 35 EURO

Almanya'nın en eski üniversitesinin bulunduğu; Üniversite Şehri ve Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) olarakta anılan; Heidelberg şehrini yakından tanıma fırsatı.

Würzburg - Frankfurt arası otobüs yolculuğu sırasında yapılır.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

BAMBERG 60 EURO

Bamberg turu.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Sun Express tarifeli seferi ile İzmir - Frankfurt, Münih - İzmir uçak biletleri

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı Yer hizmetleri

·         Özel otobüslerimiz ile Frankfurt, Würzburg, Augsburg, Füssen, Münih arası ulaşımlar

·         Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler

·         3-4 otellerde Würzburg 1, Augsburg 1, Füssen 1 gece olmak üzere 3 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama

·         Panoramik Würzburg, Augsburg, Füssen şehir turları (Müze girişlerini içermez)

·         Romantik Yol güzergahındaki Rothenburg & Dinkelsbühl & Landsberg am Lech şehir turları ve serbest zaman.

·         Tüm tur boyunca tecrübeli PRONTOTOUR profesyonel rehberlik hizmeti

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

·         KDV Dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 100 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)

·         Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)

·         Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde 22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde 20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.

·         Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

·         Serbest bagaj hakkı dış hat uçuşlarımızda 30 kg. dır. Fazla bagaj tek yön kilo başına €10,- Euro olarak ücretlendirilir ve tahsil edilir. (Dış hat uçuşları dahil olmak üzere tüm bagaj hakları ile ilgili güncel bilgileri, SunExpress genel kural ve koşullar bölümünden de öğrenebilirsiniz.) El bagajı hakkı azami 6 kg'dır.

·         Gidiş dönüş iç hat bağlantı kişi başı ücretleri:

·         İstanbul - Konya 60 EUR

·         Antalya 70 EUR

·         Adana - Gaziantep 80 EUR

·         Kayseri 100 EUR

·         Malatya - Samsun 110 EUR

·         Diyarbakır - Erzurum - Kars - Trabzon - Van 140 EUR
 

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOTProntotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir

 

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com