KANARYA ADALARI Fiyat: 1329 €'dan itibaren

İspanya İtalya Portekiz MSC Sinfonia Gemisi ile Kanarya adaları 12 gece THY ile

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL-CENOVA

Atatürk Havalimanı dışhatlar gidişte Prontotour kontuarında saat 08:00'de buluşma. Check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1307 seferi ile saat 10:30'da Cenova'ya  hareket. Cenevizlerin başkenti tarihi Cenova'ya yerel saat ile 12:25'de  varış. Burada bizleri bekleyen aracımız ile Cenova limana transferimizin ardından gemiye biniş işlemleri. Gemimizin hareketi saat 16:00

2.GÜN DENİZDE

Tam günümüzün denizde geçeği bu günümüzde geminin aktivitelerinden yararlanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz geminin Spa'sından yararlanırken arzu edenler vergisiz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şansını deneyebilir, dans hocalarından dans dersleri alabilir, spor yapabilir veya geminin lounge'larında çalan müzik ile ruhlarını dinlendirebilirler.

3.GÜN GİBRALTAR

Gibraltar Limanı'na varış 17:30, Gemimizin hareketi 22:30

4. GÜN DENİZDE

Tam günümüzün denizde geçeği bu günümüzde geminin aktivitelerinden yararlanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz geminin Spa'sından yararlanırken arzu edenler vergisiz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şansını deneyebilir, dans hocalarından dans dersleri alabilir, spor yapabilir veya geminin lounge'larında çalan müzik ile ruhlarını dinlendirebilirler.

5.GÜN ARRECİFE

Arrecife de Lanzarote Limanı'na varış 13:00, Gemimizin hareketi 19:00

6.GÜN TENERIF (KANARYA ADALARI)

Tenerife varış saat 08:00. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra şehir turu ile bu güzel adayı tanıma fırsatı bulacaklardır. Kanarya Takımadaları'nın en büyüğü Tenerif; her gezgine keyif verecek büyüye sahip. Gezimiz güneydeki Santa Cruz Limanı'ndan başlayıp, Esperanza ormanları ile çevrili 3781 metre yülseklikteki Teide Yanardağı'nın çevresindeki yesil vadiler arasından Orotava Köyü'ne ve barındırdığı muhteşem Balkonlu İspanyol Evleri'ne uğrayıp Afro-Okyanus kültürünün size sunduğu otantik hediyelikler arasında kaybolmak isteyeceksiniz . Gezimizin devamında bir başka alış-veriş ve keyif cenneti olan Adanın kuzey sahillerindeki Puerta de la Cruz'da gönlünüzce serbest zamanınızı değerlendirme- niz için serbest zamanınız olacak. Gemimizin hareketi saat 16:00

7.GÜN FUNCHAL

Funchal varış saat 08:00. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılarak tüm adayı gezebilirler. Bu turumuzda Doğanın cömert elini esirgemeden yarattığı Funchal'ı keşif gezimizde, vadiyi nefes kesici manzaralar arasından teleferikle geçip 660 m yüksekteki Monte Kilisesi ve çevresindeki bahçeleri ile görüp, yüzlerce yıllık gelenek sepet ile aşağı kayıp (Toboggan Arabaları her yaş grubuna uygun olmadığı için araç ücreti olan 15.-€ aracı kullanacaklar tarafından ayrıca rehbere ödenecektir) daha sonra otobüsümüzle 1200 m yüksekteki Eire Do Serrado'ya vardığımızda ormanlar ile çevrili, Rahibeler Vadisini kuşbakışı seyredip keyifle alışveriz yapabileceğiniz bu tepedeki sebest zamanınızdan sonra aşağıya doğru inerken adayı panoramik seyredebileceğiniz Eire do Barcelo'da mola vereceğiz. Şayet zamanımız kalırsa 200 yıllık botanik kültürünün varolduğu bir parkta gezinip daha sonra ünlü Mader Şarabını yerinde tatmak ,kavından almak ve de şehir merkezini yakından tanımak için zamanla yarışacağız.Gemimizin hareketi saat 16:00

8.GÜN MALAGA

Malaga varış saat 09:30, Burada rehberinizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirsiniz. Güneş Sahilleri'nin (Costa del Sol) ve Endülüs'ün merkezi olan Malaga ; Arap ve batı kültürünün buluşup boy gösterdiği bir şehir. Panoramik bir şehir turunun ardından Gibralfaro Kalesi'nden şehrin manzarasını seyrediyoruz. Sonrasında; taşlı sokakları, bembeyaz evleri , gezinti faytonları ve otantik çarşısı ile ünlü bir başka özel Endülüs köyü olarak ün yapan Mijas'a doğru yol alacağız.Ardından, şehir merkezine geri dönüp alışveriş için serbest zaman vereceğiz ve gemimize geri döneceğiz.  Gemimizin hareketi saat 16:00

9.GÜN PALMA DE MALLORCA

Gemimizin Palma de Mallorca'ya varış saati 18:00. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Mallorca&Valldemosa turuna katılabilirler. Yarım gün sürecek olan bu turumuza önce 300 bin kişilik nüfuslu turizm cenneti Palma de Mallorca Şehrini tanıyarak başlıyoruz. Görülecek yerler arasında 14.yy’dan kalma Bellver Kalesi, 13.yy’dan kalma ünlü Palma Katedrali ve dışarıdan olmak üzere hemen yanındaki Almudania Sarayı bulunmaktadır.  Ardından tarihi Arena'ya gidilecek ve isteyen misafirlerimizle Mallorca'nın meshur inci atölyelerinden biri ziyaret edilecektir. Adanın güneybatısında yer alan muhteşem köy Valldemosa turumuzda diğer durağımız olacaktır. Bu bölgeyi de tanıyarak ve bol bol fotoğraflandırarak adanın ruhunu tanıma imkanımız olacaktır. Geceleme limanda.

10.GÜN PALMA DE MALLORCA

Palma de Mallorca Limanı'ndan 03:00'da hareket, Tam günümüzün denizde geçeği bu günümüzde geminin aktivitelerinden yararlanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz geminin Spa'sından yararlanırken arzu edenler vergisiz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şansını deneyebilir, dans hocalarından dans dersleri alabilir, spor yapabilir veya geminin lounge'larında çalan müzik ile ruhlarını dinlendirebilirler.

11.GÜN ROMA

Civitavecchia (Roma),İtalya varışımız saat 10:00. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak yapacağı Roma şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Colosseo, İspanyol Merdivenleri,Trevi Aşk Çeşmesi,Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı,Roma Forum,Imperial Forum,Via Del Corso,Vatikan Cumhuriyeti,St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Gemimiz hareket saati 19:00 olacaktır.

12.GÜN CENOVA-İSTANBUL

Gemimiz saat 09:00’da Cenova’ya yanaşacak. Gemiden çıkış işlemlerinin ardından limandan ayrılarak aracımız ile Cenova havalimanına transfer. Havalimanına varışta, check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1308 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:20'de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:10'da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

YENİLENEN KABİN KATEGORİLERİ

MSC Gemilerinde yeni kabin kategorileri sistemine geçilmiştir. Kategorilere göre ücretli ve ücretsiz servisler aşağıda belirtilmiştir.

BELLA  İç Kabinler geminin 7.,8  ve 9.katlarında; Dış Kabinler geminin 7(görüş engelli de vardır),8. ve 9. katındadır

BELLA DENEYİM ÖZELLİKLERİ  
-Donanımlı kabin; 
-Kabine kahvaltı (sadece 3,5 euro servis ücreti vardır. Sipariş edilen içecekler için 15 servis bedeli uygulanır. Servis bedeli sezona ve saate göre değişiklik gösterebilir)
-Akşam yemeği oturum tercihi (restoran müsaitliğine göre) (Rezervasyon esnasında akşam yemeği oturum tercihini belirtecek ve bu beyan sisteme işlenecektir. Yemek oturumu konfirmesi, gemide chek-in işlemlerinden sonra yapılacak ve hangi oturumda konfirme olduğu yolcumuza belirtilecektir)
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe
-MSC Club üyeliği avantajları
-24 saat oda servisi ücretlidir
-13.kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş ücretlidir (18 yaş ve üstü misafirler) (günlük 15.-€) 
-Özel çocuk aktiviteleri ücretlidir
 

FANTASTICA  İç Kabinler geminin 8,9 ve 10. katlarında; Dış Kabinler geminin 8,9.ve10. katında; Balkonlu Kabinler geminin 10 katındadır.


FANTASTICA DENEYIM ÖZELLİKLERİ
-Donanımlı kabin; 
-Kabine kahvaltı (Sipariş edilen içecekler için 15 servis bedeli uygulanır.) 
-Akşam yemeği oturum önceliği (Rezervasyon esnasında akşam yemeği oturum tercihini belirtecek ve bu talep sisteme işlenecektir. Nihai konfirme check-in işlemleri esnasında cruise kartına işlenecektir. Yemek oturumlarında yolcuların tercihlerine öncelik verilecektir) 
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe 
-MSC Club üyeliği avantajları 
-Fitness ve Yoga derslerinde 50 indirim
-Özel çocuk aktiviteleri  
-13. kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş ücretlidir (günlük 15.-€) (18 yaş ve üstü misafirler)
 

AUREA Suit kabinler geminin 10 ve 12. katlarındadır.

 AUREA DENEYIM ÖZELLİKLERİ 
-Donanımlı kabin; 
-Kabine kahvaltı (Sipariş edilen içecekler için 15 servis bedeli uygulanır.) 
-Akşam yemeğinde restoranda özel ayrılmış alan ve esnek oturum saatleri (Servis saatleri içinde kendilerine ayrılmış özel bir bölümde diledikleri saatte yiyebilecektir.Servislerin başlangıç ve bitiş saatleri misafirin kabinlerine iletilecektir.)
-Yemekler esnasında limitsiz içecek (Cheers paketi) öğle ve akşam yemekleri esnasında şarap (2 beyaz şarap seçimi, 2 kırmızı şarap ve 1 rose), bira, meşrubat ve su
-Öncelikli check-in
-Günde 20 saat süresince hizmet veren açık büfe 
-MSC Club üyeliği avantajları 
-Fitness ve Yoga derslerinde 50 indirim 
-SPA Paketi (30 dk Bali masajı, 10 dk solaryum) (Masaj sadece 18 yaş ve üzeri misafirler için)
-Buhar Banyosu
-Kabinlerde bornoz ve terlik
-Özel çocuk aktiviteleri 
-13.kattaki Özel güneşlenme alanına geçiş (18 yaş ve üstü misafirler)

SINFONIA

Yolcu kapasitesi: 2065
Kabin adedi: 783
Tonaj:58.625 ton
Personel: 700 
Klima, TV, telefon, radyo, mini bar, duşlu banyo, kasa

İÇ KABİN

Klima, W, telefon, radyo, mini bar, duşlu banyo, kasa

DIŞ KABİN

Klima, W, telefon, radyo, mini bar, duşlu banyo, kasa

BALKONLU KABİN

Klima, W, telefon, radyo, mini bar, küvetli banyo, kasa, gardrop odası

WEB SİTESİ

http://www.msccruises.com/

GEMİ ŞİRKETLERİ GENEL İPTAL ŞARTLARI

Gemi şirketlerinin iptal şartları şirketlere göre değişiklik göstermektedir.

Princess Cruise

KAYIT TARİHİNDEN İTİBAREN SEYAHATE 
77 gün KALAYA KADAR İPTALLERDE 15 , 
76 - 50 gün KALA İPTALLERDE 25, 
49 - 35 gün KALA İPTALLERDE 40, 
34 - 21 gün KALA İPTALLERDE 60, 
20- 06 gün KALA İPTALLERDE 80
05 - 0 gün KALA İPTALLERDE 100
İPTAL CEZASI UYGULAYACAKTIR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul - Cenova - İstanbul arası ekonomi sınıf uçuş
Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
Havaalanı ve Liman Vergileri
MSC Sinfonia gemisinde 12 gece 13 gün konaklama.
Türkçe rehberlik hizmeti (min. 20 kişi oldugu taktirde)
Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.
Kaptanın Hoşgeldin Partisi ve Gala Yemeği,
Fitness.
Gemi Servis Ücreti
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından 22 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Gemide alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler. 
Kişisel harcamalar (telefon, internet, kuru temizleme, doktor vs) 
Schengen vize ücreti (120.- euro) 
Limanlardaki Ekstra Turlar 
Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)


Önemli : 10 yıldan eski olmasına rağmen halen süresi olan yeşil pasaportların 24 Kasım 2015 tarihine kadar kullanabileceği öngörülse de bu tip pasaportların bazı ülkelere girişi engellenmektedir.Seyahat öncesi gideceğiniz ülkenin ilgili Konsolosluk ve Büyükelçiliklerine danışılmasını tavsiye ederiz. 
Bu tur için çok girişli Shengen vizesi gerekmektedir.

Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Prontotour, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.gozdetour.com