Bursa Uludağ Turu Fiyat: 0 TL'den itibaren

Günübirlik

                                                           BURSA

                                                     ULUDAĞ TURU

Gezi Süresi: Günübirlik

Hareket Saati: 07:00

İmparatorluğun ilk başkenti. çarşıları, camileri, türbeleri, alışveriş merkezleri; doğal ve tarihsel zenginliklerin, keyifli vakit geçirmenin adresi Bursa sizleri bekliyor.

Program

Sabah 07.00' de yola çıkıyor, kahvaltı molası ardından öğlen saatlerinde Bursa' ya ulaşıyoruz. Şehir merkezinden yaklaşık bir saatlik yolculuğumuzla, yeşil bir deniz içinden orman yolundan geçerek Uludağ oteller bölgesine geçiyoruz.

Uludağ oteller bölgesine vardığımızda serbest zamanda isteyen misafirlerimiz teleferik ya da telesiyej ile zirveye çıkabilir ya da kayak yapanları izlerken kahve keyfi ile tesislerde dinlenebilir.

Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ise özel ders alabilir, kayak takımı kiralayabilirler.

Temiz hava ve kar keyfi ile öğle saatlerinde geldiğimiz Uludağ turumuzu 15.30’da tamamlayıp Bursa şehir merkezine turumuzun ikinci kısmı için harekete geçiyoruz. Kapalı namaz kılma alanı bakımından Türk tarihinde yapılan en büyük cami, Ulucami önünde 18.00’ de buluşmak üzere anlaşıyoruz. Serbest zamanda isteyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Ulu Cami, Kapalıçarşı ve türbeler bölgesinde tarihi ve kültürel bir gezinti yapabilir ya da alışveriş yapıp Tophane’nin Bursa’yı ayakları altına seren panoramik manzarısında çaylarını yudumlayabilirler.

Temiz dağ havası alıp M.Ö. yıllardan bu yana bir çok medeniyete ve onların dinlerine beşiklik etmiş Bursa merkezde turumuzu tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz.

Önemli

·         Turlarımıza ön ödeme yapılmadan, kayıt alınmamaktadır.

·         Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

·         Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·         Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez.

·         Olağanüstü nedenlerle doğan ek konaklama ve iaşe ihtiyaçlarından acentemiz sorumlu olmayıp yolcuların kendileri tarafından karşılanır.

·         Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur bir sonraki tur tarihine ertelenir. Böyle bir durumda GÖZDE TURmisafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

·         0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Her türlü görüş ve önerileriniz için

·         (0266) 3854145Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

·         Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.

·         Tur süresince konaklama yapılan tesislerde ya da hizmet sunulan araç ve mekânlarda müşterilerden dolayı oluşabilecek hasar, zarar ve kayıplardan GÖZDE TURsorumlu değildir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.gozdetour.com