Havran Doğa Ve Kültür Turu Fiyat: 50 TL'den itibaren

Günübirlik

HAVRAN DOĞA VE KÜLTÜR TURU

HAVRAN AT ÇİFTİĞİ(KAHVALTI-)SEYİT ONBAŞI ANITI-

HAVRAN BARAJI-        YARASA MAĞARASI

 Gezi Günü: Cumartesi/Pazar                                                                   

Gezi Süresi: Günübirlik 

Hareket Saati: 09:00

Ücret : 40 TL Kahvaltı dahil

Doğa ve kültürün bütünleştiği, temiz havada huzurla dinlenip tarih içinde yürüyeceğimiz dolu dolu bir geziye çıkıyoruz…

Program

Sabah 09.00’da buluşuyor ve ilk durağımız olan Kocadağ At Çiftliği’nedoğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolculuğumuz sonunda yeşilin ve mavinin her tonunun birbirine karıştığı Kocadağ At Çiftliği’ne varıyoruz.

Ege mutfağının en leziz seçmelerinden oluşan serpme kahvaltımızı dumanı üstünde tüten çayımızla birlikte alıyoruz. Kahvaltı sonrası isteyen misafirlerimiz at binebilir ya da temiz havayı içine çekerek kısa bir yürüyüşe çıkabilirler. Bu kısa serbest zaman sonrasında tekrar toplanıyor ve Çanakkale Savaşlarındaki kahramanlığıyla tarihin kaderini değiştiren Seyit Onbaşı’nın köyünü ve anıt mezarını ziyaret ediyoruz.

Seyit Onbaşı’nın kahramanlık hikayesini torunun görevli olduğu müzede bir kez daha dinleyip, tarih içinde vakit geçirdikten sonra eşsiz körfez manzarasından bir başka doğa harikası Yarasa Mağarasınıve Havran Barajınıgörmeye gidiyoruz. Havran barajı ve yarasa mağaralarında unutulmaz kareler çekerek şehir merkezine Havran Çarşısınageçiyoruz.

Havran Çarşısında meşhur leblebiciler ve peynircilerin bulunduğu sokakta alışveriş için ayrılıyor ve buluşmak için sözleşiyoruz. Kahvaltı ile başlayıp doğa ve kültür ile Seyitonbaşı köyünde bütünleştiğimiz turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yoluna geçiyoruz.

Akşam saatlerinde tamamladığımız turumuzda GÖZDE TURbir başka programında görüşebilmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Önemli

·         Turlarımıza ön ödeme yapılmadan, kayıt alınmamaktadır.

·         Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

·         Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·         Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez.

·         Olağanüstü nedenlerle doğan ek konaklama ve iaşe ihtiyaçlarından acentemiz sorumlu olmayıp yolcuların kendileri tarafından karşılanır.

·         Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur bir sonraki tur tarihine ertelenir. Böyle bir durumda GÖZDE TURmisafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

·         0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. Her türlü görüş ve önerileriniz için

·          (0266)3854145 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

·         Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.

·         Tur süresince konaklama yapılan tesislerde ya da hizmet sunulan araç ve mekânlarda müşterilerden dolayı oluşabilecek hasar, zarar ve kayıplardan GÖZDE TURsorumlu değildir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.akcaygozdeturizm.com