BATI KARADENİZ Fiyat: 252 TL'den itibaren

Safranbolu-Amasra Bartın 1 Gece 2 Gün

Hareket tarihleri tüm yıl boyunca kesin kalkışta...Tur tarihlerini öğrenmek için lütfen bizimle itibata geçiniz...(0266)385 41 45

KALKIŞ YERİ VE SAATLERİ

07.00 Ataköy Olimpiyat Evi ( Sinan Erdem ) önü,

07.30 Şişli Prontotour merkez ofis önü, 

08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

TUR PROGRAMI

1.GUN (İSTANBUL - SAFRANBOLU)

07.00 Ataköy Olimpiyat Evi ( Sinan Erdem ) önü, 07.30 Şişli Prontotour merkez ofis önü, 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü hareketle Adapazarı, Bolu, Gerede, Karabük üzerinden Safranın bol bulunması sebebiyle adının Safranbolu konduğu rivayet edilen şehre varıyoruz.Cinci Hanı, Kaymakamlar Müze Evi, Pazar Yeri, Arasta (Yemeniciler Arastası), Köprülü Camii, Güneş Saati, Semerciler-Manifaturacılar-Demirciler-Bakırcılar Çarşıları, Lokum Atölyeleri (Alış-veriş imkanı) gezmemizi takiben, yöre yemeklerinden yiyebilmek amacıyla öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından şehri üstten görebilmek için Hıdırlık’ı ve buradaki türbeleri ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrası Safranbolu’nun diğer görülmeye değer mekanı, el değmemiş konakları, Bektaşi öğretisinin ve Anadolu yardım severliğinin en iyi örneklerinden birinin görülebileceği Çamaşırhanesiyle de değişik kültürünü yansıtan Yörük Köyü’nü gezerken ( ekstra ) , bol bol fotoğraf çekiyoruz. Akşam saatlerinde tesisimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama tesisimizde.

2.GUN (SAFRANBOLU - AMASRA - İSTANBUL)

“Sabah kahvaltı öncesi dileyen misafirlerimiz, tarihin doğayla bir yumak oluşturduğu kanyonlar arasındaki muhteşem manzarayı, Mikrolayt uçuşu ile kuşbakışı görme imkanına sahip oluyorlar(ekstra)” Alınan kahvaltı sonrası hareketle Çay, Orman, Dağ görüntüsü ile muhteşem manzaralı tipik Karadeniz yolundan yeni gelişmekte olan şirin ilimiz, eski Türk evleri ile daha ilginç olan Bartın’a ulaşma. Bartın Çayı’nın yanından Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala, Dünyanın Gözü dedikleri bumu ola?” diye sorduğu Amazonların (Tek göğüslü kadın savaşçılar) limanı Amasra’ya varış. Kendi çocukları tarafından öldürülen Kraliçe Amastris’in adına kurduğu şehrin uzantısı olan Amasra’yı ilk önce; Fatih Sultan Mehmet’in otağ kurduğu Bakacak denilen yerden seyrediyoruz. Şehre indiğimizde ise Kale içi, Kilise Camisi, Liman ve Tahtacılar çarşısı gezilirken alış-veriş imkanı buluyoruz ayrıca Amasra’ya özgü balık lokantalarında öğle saatlerinde yemek yiyoruz. Serbest zaman sonrası geldiğimiz yoldan Bartın’a geçiyor ve Çaycuma yoluyla Baston yapımıyla meşhur Devrek, Aşçılarıyla meşhur Mengen, Yeniçağa üzerinden İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Siz sayın misafirlerimizi, diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

OTELLER 

Otellerimiz, belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

KADIOĞLU ŞEHZADE KONAKLARI

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklama, (Tesiste alınan 1 Kahvaltı, 1 Akşam yemeği) 
* Lüks araçlarla ulaşım, araç içi ikramları, 
* Tüm çevre gezileri, 
* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, 
* Profesyonel rehberlik hizmetleri, 
* Zorunlu seyahat sigortası, 


Tüm Müze ve Ören yeri girişleri + Yörük Köyü gezi ekstrası +Hizmet bedeli Toplam : 30.00 TL 
17 yaş altı - 65 Yaş üstü, Sarı Basın ve Gazi kimlik kartı yanında olanlar Toplam : 20.00 TL olup ; 
Bu bedelleri yeni yasa gereği paket fiyata DAHİL edilmiştir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


* Otelde yapılan özel harcamalar, 
* Tüm yemeklerde alınan içecekler, 
* Öğle yemekleri, 
* Mikrolayt uçuşu, 

* Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir, 
* Öğle yemekleri kişi başı ortalama günlük ; 20.00 TL / 25.00 TL olup yöresel menüler olarak içecek hariç verilir. 
* Tesislerde kahvaltı ve akşam yemekleri set menü olabilir, 
* Çocuk fiyatı, iki büyükle aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir. 

GENEL NOTLAR: * Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. 
* Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir. 
* Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sukunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebeple turlarımız 5 Yaş ve altındaki çocukları kabul etmiyoruz.

Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
© 2015 Gözde Tour - Tüm hakları saklıdır. www.gozdetour.com